Режим роботи: Пн - Пт з 08:00 - 19:30, Субота з 09:00 - 17:00
Неділя Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота
08:00
Репродуктолог
Калєєва Алла Олегівна
08:00 - 09:30

Репродуктолог
Дякова Катерина Михайлівна
08:00 - 13:30

Репродуктолог
Аждер Ірина Анатоліївна
08:00 - 16:30

Репродуктолог
Данилова Катерина Олексіївна
11:00 - 16:00

Гінеколог
Єрмоленко Тетяна Олексіївна
13:30 - 16:30

Психолог
Розановна Ольга ВсеволодІвна
15:00 - 19:30

Уролог-андролог
Меленевский Олексій Дмитрович
15:00 - 19:30

УЗД
Корж Лілія Вікторівна
16:30 - 19:30

Репродуктолог
Калєєва Алла Олегівна
17:30 - 19:30
Репродуктолог
Калєєва Алла Олегівна
08:00 - 09:30

Репродуктолог
Саєнко Алла Іванівна
08:00 - 12:00

Репродуктолог
Аждер Ірина Анатоліївна
08:00 - 15:00

Репродуктолог
Данилова Катерина Олексіївна
09:30 - 13:00

Гінеколог
Черненко Інна Олегівна
12:00 - 19:30

Репродуктолог
Дякова Катерина Михайлівна
13:00 - 16:00

УЗД
Мороз Михайло Григорович
15:00 - 19:00

Репродуктолог
Калєєва Алла Олегівна
16:30 - 18:00
Репродуктолог
Аждер Ірина Анатоліївна
08:00 - 10:00

Репродуктолог
Калєєва Алла Олегівна
08:00 - 10:30

Гінеколог
Черненко Інна Олегівна
08:00 - 16:00

Репродуктолог
Данилова Катерина Олексіївна
10:00 - 16:00

Репродуктолог
Аждер Ірина Анатоліївна
10:30 - 15:30

Психолог
Розановна Ольга ВсеволодІвна
13:00 - 17:00

Гінеколог
Тумасян Карине Погосовна
16:00 - 19:30

УЗД
Осовецький Віталій Бронеславовіч
16:30 - 19:30

Репродуктолог
Калєєва Алла Олегівна
17:30 - 19:30
Репродуктолог
Калєєва Алла Олегівна
08:00 - 09:30

Репродуктолог
Саєнко Алла Іванівна
08:00 - 13:30

Репродуктолог
Аждер Ірина Анатоліївна
08:00 - 16:30

Репродуктолог
Данилова Катерина Олексіївна
09:30 - 13:00

Психолог
Розановна Ольга ВсеволодІвна
12:30 - 16:00

Репродуктолог
Дякова Катерина Михайлівна
13:30 - 16:00

Репродуктолог
Калєєва Алла Олегівна
16:00 - 18:00

УЗД
Корж Лілія Вікторівна
16:00 - 19:00

Ендокринолог
Моршнева Світлана Петрівна
16:30 - 19:30
Репродуктолог
Калєєва Алла Олегівна
08:00 - 10:00

Репродуктолог
Аждер Ірина Анатоліївна
08:00 - 14:30

Репродуктолог
Данилова Катерина Олексіївна
09:30 - 14:30

Репродуктолог
Саєнко Алла Іванівна
10:30 - 12:30

Психолог
Розановна Ольга ВсеволодІвна
12:30 - 18:00

Гінеколог
Морозова Олена Володимирівна
14:30 - 16:00

Гінеколог
Черненко Інна Олегівна
16:00 - 19:30

УЗД
Осовецький Віталій Бронеславовіч
16:00 - 19:30

Репродуктолог
Калєєва Алла Олегівна
17:30 - 19:30
09:00
Репродуктолог
Саєнко Алла Іванівна
09:00 - 14:00

Репродуктолог
Калєєва Алла Олегівна
09:00 - 15:00

Психолог
Розановна Ольга ВсеволодІвна
09:00 - 17:00

Репродуктолог
Данилова Катерина Олексіївна
09:30 - 13:30

Репродуктолог
Аждер Ірина Анатоліївна
09:30 - 14:00

Уролог-андролог
Меленевский Олексій Дмитрович
11:00 - 17:00

УЗД
Годлевська Тамара Леонідівна
13:00 - 17:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00

Понеділок

  • Репродуктолог
    08:00 - 09:30
  • Репродуктолог
    08:00 - 13:30
  • Репродуктолог
    08:00 - 16:30
  • Репродуктолог
    11:00 - 16:00
  • Гінеколог
    13:30 - 16:30
  • Психолог
    15:00 - 19:30
  • Уролог-андролог
    15:00 - 19:30
  • УЗД
    16:30 - 19:30
  • Репродуктолог
    17:30 - 19:30

Вівторок

  • Репродуктолог
    08:00 - 09:30
  • Репродуктолог
    08:00 - 12:00
  • Репродуктолог
    08:00 - 15:00
  • Репродуктолог
    09:30 - 13:00
  • Гінеколог
    12:00 - 19:30
  • Репродуктолог
    13:00 - 16:00
  • УЗД
    15:00 - 19:00
  • Репродуктолог
    16:30 - 18:00

Середа

  • Репродуктолог
    08:00 - 10:00
  • Репродуктолог
    08:00 - 10:30
  • Гінеколог
    08:00 - 16:00
  • Репродуктолог
    10:00 - 16:00
  • Репродуктолог
    10:30 - 15:30
  • Психолог
    13:00 - 17:00
  • Гінеколог
    16:00 - 19:30
  • УЗД
    16:30 - 19:30
  • Репродуктолог
    17:30 - 19:30

Четвер

  • Репродуктолог
    08:00 - 09:30
  • Репродуктолог
    08:00 - 13:30
  • Репродуктолог
    08:00 - 16:30
  • Репродуктолог
    09:30 - 13:00
  • Психолог
    12:30 - 16:00
  • Репродуктолог
    13:30 - 16:00
  • Репродуктолог
    16:00 - 18:00
  • УЗД
    16:00 - 19:00
  • Ендокринолог
    16:30 - 19:30

П'ятниця

  • Репродуктолог
    08:00 - 10:00
  • Репродуктолог
    08:00 - 14:30
  • Репродуктолог
    09:30 - 14:30
  • Репродуктолог
    10:30 - 12:30
  • Психолог
    12:30 - 18:00
  • Гінеколог
    14:30 - 16:00
  • Гінеколог
    16:00 - 19:30
  • УЗД
    16:00 - 19:30
  • Репродуктолог
    17:30 - 19:30

Субота

  • Репродуктолог
    09:00 - 14:00
  • Репродуктолог
    09:00 - 15:00
  • Психолог
    09:00 - 17:00
  • Репродуктолог
    09:30 - 13:30
  • Репродуктолог
    09:30 - 14:00
  • Уролог-андролог
    11:00 - 17:00
  • УЗД
    13:00 - 17:00
Неділя Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота
16:00
Ендокринолог
Моршнева Світлана Петрівна
16:30 - 19:30
17:00
18:00
19:00

Четвер

  • Ендокринолог
    16:30 - 19:30
No events hours available!
No events hours available!
Неділя Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота
11:00
Уролог-андролог
Меленевский Олексій Дмитрович
11:00 - 17:00
12:00
13:00
14:00
15:00
Уролог-андролог
Меленевский Олексій Дмитрович
15:00 - 19:30
16:00
17:00
18:00
19:00

Понеділок

  • Уролог-андролог
    15:00 - 19:30

Субота

  • Уролог-андролог
    11:00 - 17:00
No events available!
Неділя Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота
08:00
Гінеколог
Черненко Інна Олегівна
08:00 - 16:00
09:00
10:00
11:00
12:00
Гінеколог
Черненко Інна Олегівна
12:00 - 19:30
13:00
Гінеколог
Єрмоленко Тетяна Олексіївна
13:30 - 16:30
14:00
Гінеколог
Морозова Олена Володимирівна
14:30 - 16:00
15:00
16:00
Гінеколог
Тумасян Карине Погосовна
16:00 - 19:30
Гінеколог
Черненко Інна Олегівна
16:00 - 19:30
17:00
18:00
19:00

Понеділок

  • Гінеколог
    13:30 - 16:30

Вівторок

  • Гінеколог
    12:00 - 19:30

Середа

  • Гінеколог
    08:00 - 16:00
  • Гінеколог
    16:00 - 19:30

П'ятниця

  • Гінеколог
    14:30 - 16:00
  • Гінеколог
    16:00 - 19:30
Неділя Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота
08:00
Репродуктолог
Калєєва Алла Олегівна
08:00 - 09:30

Репродуктолог
Дякова Катерина Михайлівна
08:00 - 13:30

Репродуктолог
Аждер Ірина Анатоліївна
08:00 - 16:30

Репродуктолог
Данилова Катерина Олексіївна
11:00 - 16:00
Репродуктолог
Калєєва Алла Олегівна
08:00 - 09:30

Репродуктолог
Саєнко Алла Іванівна
08:00 - 12:00

Репродуктолог
Аждер Ірина Анатоліївна
08:00 - 15:00

Репродуктолог
Данилова Катерина Олексіївна
09:30 - 13:00

Репродуктолог
Дякова Катерина Михайлівна
13:00 - 16:00
Репродуктолог
Аждер Ірина Анатоліївна
08:00 - 10:00

Репродуктолог
Калєєва Алла Олегівна
08:00 - 10:30

Репродуктолог
Данилова Катерина Олексіївна
10:00 - 16:00

Репродуктолог
Аждер Ірина Анатоліївна
10:30 - 15:30
Репродуктолог
Калєєва Алла Олегівна
08:00 - 09:30

Репродуктолог
Саєнко Алла Іванівна
08:00 - 13:30

Репродуктолог
Аждер Ірина Анатоліївна
08:00 - 16:30

Репродуктолог
Данилова Катерина Олексіївна
09:30 - 13:00

Репродуктолог
Дякова Катерина Михайлівна
13:30 - 16:00

Репродуктолог
Калєєва Алла Олегівна
16:00 - 18:00
Репродуктолог
Калєєва Алла Олегівна
08:00 - 10:00

Репродуктолог
Аждер Ірина Анатоліївна
08:00 - 14:30

Репродуктолог
Данилова Катерина Олексіївна
09:30 - 14:30

Репродуктолог
Саєнко Алла Іванівна
10:30 - 12:30
09:00
Репродуктолог
Саєнко Алла Іванівна
09:00 - 14:00

Репродуктолог
Калєєва Алла Олегівна
09:00 - 15:00

Репродуктолог
Данилова Катерина Олексіївна
09:30 - 13:30

Репродуктолог
Аждер Ірина Анатоліївна
09:30 - 14:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Репродуктолог
Калєєва Алла Олегівна
16:30 - 18:00
17:00
Репродуктолог
Калєєва Алла Олегівна
17:30 - 19:30
Репродуктолог
Калєєва Алла Олегівна
17:30 - 19:30
Репродуктолог
Калєєва Алла Олегівна
17:30 - 19:30
18:00
19:00

Понеділок

  • Репродуктолог
    08:00 - 09:30
  • Репродуктолог
    08:00 - 13:30
  • Репродуктолог
    08:00 - 16:30
  • Репродуктолог
    11:00 - 16:00
  • Репродуктолог
    17:30 - 19:30

Вівторок

  • Репродуктолог
    08:00 - 09:30
  • Репродуктолог
    08:00 - 12:00
  • Репродуктолог
    08:00 - 15:00
  • Репродуктолог
    09:30 - 13:00
  • Репродуктолог
    13:00 - 16:00
  • Репродуктолог
    16:30 - 18:00

Середа

  • Репродуктолог
    08:00 - 10:00
  • Репродуктолог
    08:00 - 10:30
  • Репродуктолог
    10:00 - 16:00
  • Репродуктолог
    10:30 - 15:30
  • Репродуктолог
    17:30 - 19:30

Четвер

  • Репродуктолог
    08:00 - 09:30
  • Репродуктолог
    08:00 - 13:30
  • Репродуктолог
    08:00 - 16:30
  • Репродуктолог
    09:30 - 13:00
  • Репродуктолог
    13:30 - 16:00
  • Репродуктолог
    16:00 - 18:00

П'ятниця

  • Репродуктолог
    08:00 - 10:00
  • Репродуктолог
    08:00 - 14:30
  • Репродуктолог
    09:30 - 14:30
  • Репродуктолог
    10:30 - 12:30
  • Репродуктолог
    17:30 - 19:30

Субота

  • Репродуктолог
    09:00 - 14:00
  • Репродуктолог
    09:00 - 15:00
  • Репродуктолог
    09:30 - 13:30
  • Репродуктолог
    09:30 - 14:00
Неділя Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота
09:00
Психолог
Розановна Ольга ВсеволодІвна
09:00 - 17:00
10:00
11:00
12:00
Психолог
Розановна Ольга ВсеволодІвна
12:30 - 16:00
Психолог
Розановна Ольга ВсеволодІвна
12:30 - 18:00
13:00
Психолог
Розановна Ольга ВсеволодІвна
13:00 - 17:00
14:00
15:00
Психолог
Розановна Ольга ВсеволодІвна
15:00 - 19:30
16:00
17:00
18:00
19:00

Понеділок

  • Психолог
    15:00 - 19:30

Середа

  • Психолог
    13:00 - 17:00

Четвер

  • Психолог
    12:30 - 16:00

П'ятниця

  • Психолог
    12:30 - 18:00

Субота

  • Психолог
    09:00 - 17:00
Неділя Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота
13:00
УЗД
Годлевська Тамара Леонідівна
13:00 - 17:00
14:00
15:00
УЗД
Мороз Михайло Григорович
15:00 - 19:00
16:00
УЗД
Корж Лілія Вікторівна
16:30 - 19:30
УЗД
Осовецький Віталій Бронеславовіч
16:30 - 19:30
УЗД
Корж Лілія Вікторівна
16:00 - 19:00
УЗД
Осовецький Віталій Бронеславовіч
16:00 - 19:30
17:00
18:00
19:00

Понеділок

  • УЗД
    16:30 - 19:30

Вівторок

  • УЗД
    15:00 - 19:00

Середа

  • УЗД
    16:30 - 19:30

Четвер

  • УЗД
    16:00 - 19:00

П'ятниця

  • УЗД
    16:00 - 19:30

Субота

  • УЗД
    13:00 - 17:00
No events available!

ЗАПИШІТЬСЯ НА ПРИЙОМ ДО ЛІКАРЯ-РЕПРОДУКТОЛОГА

Почніть планувати свою вагітність прямо зараз. Ми вам допоможемо!
Заявка на безкоштовну консультацію



Клиника репродуктивного здоровья "Лада"
ул. Среднефонтанская, 19В, ЖК «Чудо-город» 65039 Украина, г.Одесса
(0482) 373747, support@ladastaging.wpengine.com