Режим роботи: Пн - Пт з 08:00 - 19:30, Субота з 09:00 - 17:00

ХОЧУ СТАТИ СУРОГАТНОЮ МАМОЮ

Крок 1Хочу стати сурогатною мамою

Крок 1

Зв’яжіться з адміністратором клініки «Лада» для того, щоб призначити зустріч. Зателефонуйте за телефоном 048 373747, замовте Зворотний дзвінок або напишіть Онлайн чат.

Крок 2Хочу стати сурогатною мамою

Крок 2

Ми будемо чекати Вас в призначений час. Якщо у Вас є будь-які медичні документи або ув’язнення – візьміть їх з собою.

Крок 3Хочу стати сурогатною мамою

Крок 3

Після знайомства та спілкування з лікарем, клініка складе список обстежень, які Ви зможете пройти у нас безкоштовно.

Крок 4Хочу стати сурогатною мамою

Крок 4

На підставі даних обстежень лікар призначить Вам лікування, якщо воно буде потрібно, або перейдемо до наступного етапу.

Крок 5Хочу стати сурогатною мамою

Крок 5

Ми познайомимо Вас з біологічними батьками майбутньої дитини, обговоріть питання компенсації, проживання, юридичні нюанси.

Крок 6Хочу стати сурогатною мамою

Крок 6

Між батьками і Вами буде укладено договір, який завірений нотаріально, що забезпечить максимальну безпеку.

Крок 7Хочу стати сурогатною мамою

Крок 7

Клініка «Лада» підготує Вас до переносу ембріонів і запросить в призначений день для процедури.

Крок 8Хочу стати сурогатною мамою

Крок 8

Після перенесення ембріонів ми будемо стежити за настанням вагітності і Вашим самопочуттям, щоб вагітність протікала здоровим способом для Вас і для малюка.

Крок 9Хочу стати сурогатною мамою

Крок 9

Після пологів Ви отримаєте залишкову суму компенсації за договором.

Крок 10Хочу стати сурогатною мамою

Крок 10

Вітаємо! Ви допомогли парі стати батьками!

«Чи можу я стати сурогатною мамою?»

Згідно з Наказом МОЗ №787, Ви можете стати сурогатною мамою, якщо:

 • Ви – повнолітня, дієздатна, здорова фізично і психічно жінка, у якої є власний здоровий дитина або декілька дітей.
 • Ви отримаєте письмову згоду чоловіка на сурогатне материнство, якщо Ви перебуваєте в шлюбі.

Якщо Ви роздумуєте про такий відповідальний крок – зв’яжіться з нашими адміністраторами, які допоможуть визначити, чи підходите Ви для програми сурогатного материнства.

ЧАСТІ ПИТАННЯ І ВІДПОВІДІ НА НИХ

Як стати сурогатною мамою?

Жінці, яка хоче стати сурогатною мамою, слід пройти безкоштовне медичне обстеження в клініці, після чого лікар-репродуктолог зможе зробити висновок про можливість участі в програмі.

Сурогатне материнство в Україні законно?

Сурогатне материнство в Україні абсолютно законно і регулюється чинним Сімейним кодексом України та рядом інших нормативних актів (як, наприклад, Наказ №787 МОЗ України)

Можуть ембріони випасти з матки після переносу?

Матка анатомічно і фізіологічно так влаштована, що ембріони не можуть випасти з її порожнини. Передня і задня стінки матки зімкнуті і всередині знаходиться вакуум, що не дає ембріонам випасти.

Чи буде дитина схожий на сурогатну маму?

Так як дитина буде містити генетичну інформацію від генетичних батьків і схожий він на них. Між сурогатною мамою і дитиною не відбувається обміну генетичною інформацією.

Можливо сурогатне материнство після кесаревого розтину?

Так, але після операції кесаревого розтину повинно пройти не менше 2 років у разі, якщо було не більше одного кесаревого розтину. Після УЗД і огляду наш лікар зробить висновок, чи можливо сурогатне материнство.

ЯК ЗВ'ЯЗАТИСЯ З ЦЬОГО ПИТАННЯ З КЛІНІКОЮ

ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ: 0482 373747

ХОЧУ СТАТИ ДОНОРОМ ЯЙЦЕКЛІТИН

Крок 1Хочу стати донором яйцеклітин

Крок 1

Зв’яжіться з адміністратором клініки «Лада» для того, щоб призначити зустріч. Зателефонуйте за телефоном 048 373747, замовте Зворотний дзвінок або напишіть Онлайн чат.

Крок 2Хочу стати донором яйцеклітин

Крок 2

Ми будемо чекати Вас в призначений час. Якщо у Вас є будь-які медичні документи або ув’язнення – візьміть їх з собою.

Крок 3Хочу стати донором яйцеклітин

Крок 3

Під час зустрічі Ви отримаєте відповіді на свої питання і обговоріть обсяг компенсації за донорство. Після знайомства з лікарем і первинного обстеження, лікар складе перелік аналізів, здати які Ви зможете безкоштовно у нас.

Крок 4Хочу стати донором яйцеклітин

Крок 4

На підставі даних обстежень лікар призначить Вам лікування, якщо воно буде потрібно, або перейдемо до наступного етапу.

Крок 5Хочу стати донором яйцеклітин

Крок 5

Коли з’явиться запит на Вашу анкету, ми запросимо Вас для початку стимуляції. Зверніть увагу, донорство яйцеклітин в Україні є анонімним і біологічні батьки будуть бачити тільки опис Вашої зовнішності.

Крок 6Хочу стати донором яйцеклітин

Крок 6

Під час стимуляції лікар клініки «Лада» буде стежити за Вашим станом, щоб ніщо не могло зашкодити Вашому здоров’ю.

Крок 7Хочу стати донором яйцеклітин

Крок 7

Після стимуляції Ваш лікар зробить пункцію, мінімальне хірургічне втручання, і Вашими яйцеклітини передадуть фахівцям-эмбриологам для запліднення матеріалом біологічного батька.

Крок 8Хочу стати донором яйцеклітин

Крок 8

Отримаєте компенсацію.

Крок 9Хочу стати донором яйцеклітин

Крок 9

Вітаємо! Ви допомогли парі стати батьками!

Чому донорство яйцеклітин може мені допомогти?

 1. Участь в програмі донації яйцеклітин допоможе парі, яка страждає від безпліддя (при наявності таких факторів, як погана якість власних ооцитів, ембріонів і т. д.) домогтися довгоочікуваної вагітності і народити здорову дитину;
 2. Це забезпечить Вам додатковий дохід;
 3. Це не зажадає міняти Ваш звичайний ритм життя, прийоми лікаря сумісні з вашим графіком. З моменту вступу в програму донації тривалість програми може займати всього 2-3 тижні;
 4. Ви пройдете безкоштовне обстеження і отримаєте широкий спектр інформації про своє здоров’я.

«чи Можу я стати донором яйцеклітин?»

Ви можете стати донором яйцеклітин, якщо:

 1. Ви – повнолітня, дієздатна, здорова фізично і психічно жінка, у якої є власний здоровий дитина або декілька дітей;
 2. У Вас немає шкідливих звичок (куріння, вживання алкоголю і наркотичних речовин);

ЧАСТІ ПИТАННЯ І ВІДПОВІДІ НА НИХ

Не наберу я зайву вагу після стимуляції яєчників?

Немає, так як препарати для стимуляції не впливають на вагу в довгостроковій перспективі. Під час стимуляції може бути незначне збільшення маси тіла, пов’язане з затримкою рідини в організмі, однак вага нормалізується через кілька днів після вилучення яйцеклітин.

Бувають ускладнення після програми?

В репродуктивній медицині описано таке ускладнення, як синдром гіперстимуляції яєчників. Однак відсоток цього ускладнення невеликий і наші лікарі проводять стимуляцію таким чином, щоб виключити цей ризик повністю. Здоров’я людей, які довірили нам – найвища цінність клініки «Лада»!

Скільки разів можна брати участь в програмі донації ооцитів?

За наказом МОЗ України №787 можна брати участь у програмі до 8 разів. Повторну стимуляцію можна проводити через 2 місяці після попередньої.

Програма донації ооцитів конфіденційна?

Так, вся інформація про донора абсолютно конфіденційна. З парою, яка буде використовувати донорські яйцеклітини для настання вагітності, підписується договір про те, що вони не будуть робити спроб знайти донора за описом зовнішності. Інформація про донора надається у вигляді загальних дані – зріст, вага, колір волосся і очей, освіта, групу крові.

Чи зможу я мати дітей після донорства?

Так. Донорство не є фактором ризику для подальших вагітностей, так що Ви можете планувати вагітність вже в наступному місяці, так як у кожному менструальному циклі відбувається зростання нових фолікулів. Донорство яйцеклітин не впливає на подальшу вагітність.

Чи може стати донором годуюча жінка?

При годуванні груддю підвищується вироблення гормону під назвою пролактин, який пригнічує дозрівання яйцеклітин. Так що, якщо жінка хоче стати донором, наші лікарі рекомендують почекати закінчення періоду грудного вигодовування дитини.

 

Як проходить процедура взяття яйцеклітин і боляче це?

Процедура забору яйцеклітин (пункція) проходить абсолютно безболісно. Для цього використовують внутрішньовенний короткочасний наркоз, що триває близько 20 хвилин. В цей час під контролем УЗД відбувається прокол фолікулів яєчників тонкою голкою і забирання їх вмісту в спеціальну середу, після чого фахівець-ембріолог під мікроскопом оцінює кількість і якість яйцеклітин.

 

Що відбувається після пункції?

Після процедури може відчуватися легкий дискомфорт в попереку, можуть бути невеликі кров’янисті виділення. Ці симптоми швидко пройдуть, якщо дотримувати постільний режим, фізичний і статевий спокій, слідувати всім рекомендаціям і вказівкам лікаря клініки «Лада».

ЯК ЗВ'ЯЗАТИСЯ З ЦЬОГО ПИТАННЯ З КЛІНІКОЮ

ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ: 0482 373747

ПОТРІБНА СУРОГАТНА МАМА

Крок 1Потрібна сурогатна мама

Крок 1

Зв’яжіться з адміністратором клініки «Лада» для того, щоб призначити зустріч. Зателефонуйте за телефоном 048 373747, замовте Зворотний дзвінок або напишіть Онлайн чат.

Крок 2Потрібна сурогатна мама

Крок 2

Лікар поспілкується з Вами, вивчить Вашу медичну історію і, при необхідності, призначить аналізи, щоб визначити, чи є показання до програми з сурогатним материнством.

Крок 3Потрібна сурогатна мама

Крок 3

У разі, якщо сурогатна мама потрібна, Ваш лікар з клініки «Лада» покаже Вам кілька профілів сурогатних матерів на вибір, де Ви зможете ознайомитися з її зовнішніми даними, уподобаннями, характеристиками особистості, перевірити наявність або відсутність вищої освіти і т. д.

Крок 4Потрібна сурогатна мама

Крок 4

Коли Ви попередньо виберете сурогатну маму, клініка «Лада» організовує зустріч для того, щоб Ви могли познайомитися, обговорити умови компенсації і переконатися в своєму виборі.

Крок 5Потрібна сурогатна мама

Крок 5

Після укладення договору з клінікою «Лада» і з сурогатною мамою, нотаріально завіреної, Ваш лікар зможе стимуляцію яєчників для Вас (якщо планується використання своїх яйцеклітин для досягнення вагітності) і визначить дату пункції.

Крок 6Потрібна сурогатна мама

Крок 6

В день пункції ми попросимо Вас здати біологічний матеріал батька майбутньої дитини (або використовуємо заздалегідь заморожений) для запліднення яйцеклітин.

Крок 7Потрібна сурогатна мама

Крок 7

Наші фахівці-ембріологи будуть спостерігати за розвитком ембріонів і, до дня перенесення ембріонів, ми виберемо найкращі з них для перенесення.

Крок 8Потрібна сурогатна мама

Крок 8

Всі інші ембріони можна буде заморозити і використовувати в майбутньому, наприклад, якщо Ви плануєте ще однієї дитини в майбутньому.

Крок 9Потрібна сурогатна мама

Крок 9

Клініка буде спостерігати сурогатну маму весь час вагітності до пологів, щоб переконатися, що вагітність протікає добре і немає шкоди для здоров’я сурогатної мами і малюка.

Крок 10Потрібна сурогатна мама

Крок 10

Клініка «Лада» буде рада першою привітати Вас з народженням довгоочікуваного малюка!

Коли може знадобитися програма з сурогатним материнством?

Остаточний висновок з цього питання зможе зробити наш лікар після бесіди з Вами та здачі необхідних аналізів. Ось невеликий перелік клінічних ситуацій, коли лікар може розглядати питання про донорські програми:

 • відсутність матки (вроджена або набута);
 • деформація порожнини або шийки матки при вроджених вадах розвитку або в результаті хірургічних втручань, доброякісних пухлин, при яких неможливе виношування вагітності;
 • зміни ендометрія, що призводять до втрати рецептивности, наявність спайок, що не піддаються лікуванню;
 • важкі захворювання, при яких виношування вагітності загрожує подальшому здоров’ю або життю пацієнта, але не впливають на здоров’я майбутньої дитини;
 • невдалі повторні спроби ЕКЗ при неодноразовому отриманні ембріонів високої якості, перенесення яких не призводило до настання вагітності.

ЧАСТІ ПИТАННЯ І ВІДПОВІДІ НА НИХ

Сурогатне материнство в Україні законно?

Сурогатне материнство в Україні абсолютно законно і регулюється чинним Сімейним кодексом України та рядом інших нормативних актів (як, наприклад, Наказ №787 МОЗ України).

Чи буде дитина схожий на сурогатну маму?

Так як дитина буде містити генетичну інформацію від генетичних батьків і схожий він на них. Між сурогатною мамою і дитиною не відбувається обміну генетичною інформацією.

Здорові сурогатні мами?

Перед тим, як допустити сурогатну маму для участі в програмі, клініка «Лада» проводить строгий відбір і обстеження з метою допуску тільки здорових, психічно і фізично, жінок. Всі обстеження виконуються відповідно з законодавством України (Наказ №787 МОЗ України).

Може сурогатна мама претендувати на дитину після пологів?

На щастя, законодавство України чітко регулює цей момент. Згідно з законами та договором, який укладають батьки з сурогатною мамою, сурогатна мама не може вважатися батьком цієї дитини і мати на нього права. Якщо Вам необхідна консультація юриста для того, щоб прийняти таке рішення, клініка «Лада» запропонує Вам консультацію у фахівців юридичного профілю, які мають великий досвід у сфері сурогатного материнства.

ЯК ЗВ'ЯЗАТИСЯ З ЦЬОГО ПИТАННЯ З КЛІНІКОЮ

ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ: 0482 373747

ПОТРІБЕН ДОНОР ЯЙЦЕКЛІТИН

Крок 1Потрібен донор яйцеклітин

Крок 1

Зв’яжіться з адміністратором клініки «Лада» для того, щоб призначити зустріч. Зателефонуйте за телефоном 048 373747, замовте Зворотний дзвінок або напишіть Онлайн чат.

Крок 2Потрібен донор яйцеклітин

Крок 2

Лікар поспілкується з Вами, вивчить Вашу медичну історію і, при необхідності, призначить аналізи, щоб визначити, чи є показання до програми з донором яйцеклітин яйцеклітин.

Крок 3Потрібен донор яйцеклітин

Крок 3

У разі, якщо донор яйцеклітин потрібен, Ваш лікар з клініки «Лада» покаже Вам кілька профілів донорів на вибір, де Ви зможете прочитати про зовнішні характеристики донора, про кількість дітей, перевірити наявність або відсутність вищої освіти і т. д. При цьому донорство яйцеклітин є анонімним, і ми не зможемо дати Вам…

Крок 4Потрібен донор яйцеклітин

Крок 4

Після того, як Ви вибрали донора і укладіть договір на донорську програму, ми почнемо стимуляцію яєчників донора яйцеклітин, визначимо дату.

Крок 5Потрібен донор яйцеклітин

Крок 5

В день пункції ми попросимо Вас здати біологічний матеріал батька майбутньої дитини (або використовуємо заздалегідь заморожений) для запліднення яйцеклітин.

Крок 6Потрібен донор яйцеклітин

Крок 6

Наші фахівці-ембріологи будуть спостерігати за розвитком ембріонів і, до дня перенесення ембріонів, ми виберемо найкращі з них для перенесення.

Крок 7Потрібен донор яйцеклітин

Крок 7

Всі інші ембріони можна буде заморозити і використовувати в майбутньому, наприклад, якщо Ви плануєте ще однієї дитини в майбутньому.

Крок 8Потрібен донор яйцеклітин

Крок 8

Клініка «Лада» буде спостерігати за появою та розвитком Вашої вагітності, щоб для здоров’я Вас і Вашого малюка не було ніяких погроз.

Крок 9Потрібен донор яйцеклітин

Крок 9

Клініка «Лада» буде рада першою привітати Вас з народженням довгоочікуваного малюка!

Коли може знадобитися програма з донорськими ооцитами?

Остаточний висновок з цього питання зможе зробити наш лікар після бесіди з Вами та здачі необхідних аналізів. Ось невеликий перелік клінічних ситуацій, коли лікар може розглядати питання про донорські програми:

 • набута або природжена відсутність ооцитів, у тому числі зумовлене природною менопаузою;
 • ризик передачі спадкових захворювань;
 • невдалі повторні спроби ЕКЗ з низькою якістю ембріонів у минулому і/або незадовільному реагуванні яєчників на стимуляцію, неодноразове отримання ооцитів і ембріонів низької якості.

ЧАСТІ ПИТАННЯ І ВІДПОВІДІ НА НИХ

Як Ви стежите за станом здоров’я майбутніх донорів?

Для кожної жінки, яка хоче стати донором яйцеклітин, є ряд вимог. Наприклад, відсутність фізичних або психічних захворювань, відсутність шкідливих звичок (куріння, вживання алкоголю і наркотичних речовин), наявність свого здорової дитини. Крім цього, ми обстежуємо всіх наших донорів в повному обсязі, згідно наказу МОЗ України №787, куди входить широкий перелік аналізів і обстежень.

Кого ми можемо вибрати донором?

Українське законодавство дозволяє бути донорами наступним групам людей:

-анонімні добровільні донори;

-близькі родичі;

-пацієнтки програм допоміжних репродуктивних технологій, які за письмовою оформленим добровільною згодою надають реципієнту частину своїх ооцитів.

Є можливість впізнати особу нашого анонімного донора?

Українське законодавство забороняє розголошувати особисту інформацію (паспортні дані і т. д.) анонімних донорів, Ви зможете отримати інформацію лише про зовнішні дані (колір очей, колір волосся, зріст, вага тощо).

 

Чи є ризик, що анонімний донор буде намагатися знайти нас?

При укладенні договорів з клінікою як донор яйцеклітин, так пара, якій потрібні послуги донора, підписують згода не робити спроб для пошуку іншого боку. Клініка «Лада» прикладає всі можливі зусилля для безпеки та конфіденційності обох сторін.

 

ЯК ЗВ'ЯЗАТИСЯ З ЦЬОГО ПИТАННЯ З КЛІНІКОЮ

ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ: 0482 373747

Я текстовый блок. Нажмите кнопку редактирования, чтобы изменить этот текст. Разнообразный и богатый опыт постоянный количественный рост и сфера нашей активности требуют от нас анализа позиций.

ЗАПИШІТЬСЯ НА ПРИЙОМ ДО ЛІКАРЯ-РЕПРОДУКТОЛОГА

Почніть планувати свою вагітність прямо зараз. Ми вам допоможемо!
Заявка на безкоштовну консультаціюКлиника репродуктивного здоровья "Лада"
ул. Среднефонтанская, 19В, ЖК «Чудо-город» 65039 Украина, г.Одесса
(0482) 373747, support@ladastaging.wpengine.com