Счастливая пара
Ефективність програм до 81,12%
Режим роботи: Пн - Пт з 08:00 - 19:30, Субота з 09:00 - 17:00

Загін особливого призначення по боротьбі з безпліддям

Лікування хвороби дуже схоже на серйозний бій, в якому дві досвідчені армії вирішують, хто з них більше вартий перемоги.

І якщо хвороба діє брудним способом (б’є нишком, приховує симптоми), то команда лікарів завжди грає в відкриту і дуже злагоджено.  Саме це призводить нас до перемоги.

У кожному разі найголовніший гравець – це пацієнт.  Саме від його бажання перемогти, віри в себе, бажання боротися і робити все для досягнення мети, залежить багато чого.

Другим за значенням гравцем є сім’я.  Саме тут ваш тил – місце, де ви відновлюєте сили, відчуваєте підтримку і любов.  Без міцного тилу, будь-яку битву приречене на провал.

Ну і третьою ланкою стає наш «загін спеціального призначення», який володіє всіма навичками щодо усунення безпліддя.
Командує цим загоном – лікар репродуктолог.  Саме він вивчає хворобу, проводить всі необхідні аналізи та дослідження, призначає ліки та стежить за динамікою.  Саме він вибудовує стратегію лікування, координує роботу і веде команду до перемоги.

Права рука – ембріолог.  Цей фахівець діє в тилу ворога, вивчаючи найдрібніші подробиці.  Він проводить всі дослідження і маніпуляції з клітинами (спермограму, оцінку ооцитів, підготовку клітин до ЕКО, ICSI, кріопрограми).  Ембріолог завжди поруч.  Він допомагає пацієнтові зрозуміти, що і коли відбувається з його клітинами, оцінити шанси на успіх і прийняти правильне рішення.
Дуже важливий учасник загону – репродуктивний психолог.  Це воістину секретний агент, який знає всі способи нейтралізації противника словом і ділом.  Психолог допомагає виявити приховані причини хвороби, впорається зі страхами, почуттям провини, гніву, розпачу і вселити надію.  Завдяки його підтримці, завжди знаходяться приховані резерви, прокидається друге дихання і з’являються сили для вирішального етапу.  Психолог поруч з пацієнтом на всіх етапах ЕКО.

Також в нашому загоні: профільні фахівці, надійні анестезіологи, досвідчені медичні сестри та уважні адміністратори.

Всі разом ми точно знаємо, як перемогти безпліддя!  Приходьте, разом нам все під силу!

Додати коментар

ЗАПИШІТЬСЯ НА ПРИЙОМ ДО ЛІКАРЯ-РЕПРОДУКТОЛОГА

Почніть планувати свою вагітність прямо зараз. Ми вам допоможемо!
записатися на прийом
Заявка на безкоштовну консультаціюЗаявка на прийом
Клиника репродуктивного здоровья "Лада"
ул. Среднефонтанская, 19В, ЖК «Чудо-город» 65039 Украина, г.Одесса
(0482) 373747, [email protected]