Счастливая пара
Ефективність програм до 81,12%
Режим роботи: Пн - Пт з 08:00 - 19:30, Субота з 09:00 - 17:00

Якщо не виходить завагітніти

Рано чи пізно в житті кожної жінки настає момент, коли вона говорить собі «Пора». Прийнявши спільне рішення з партнером і спланувавши все терміни, ви починаєте приводити план у виконання. Але щось йде не так. Минають місяці, а вагітність не наступає. Є, над чим замислитися, але не варто впадати в паніку. Насамперед зверніться до фахівців, які зможуть провести якісну діагностику і виявити корінь даної проблеми. Звертатися потрібно разом з партнером, так як не варто однозначно робити себе винуватою в тому, що не виходить завагітніти. Ситуації бувають різні. Партнер може бути чимось хворий або мати слабку рухливість сперматозоїдів.

Безумовно, є багато факторів, що впливають на процес вагітності. В першу чергу, займайтеся частіше сексом зі своїм партнером. Адже для жіночого організму сперматозоїд є чужорідним тілом, з яким потрібно боротися. Піхвова середу буде виділяти антитіла, якщо буде «забувати» сперму вашого партнера. Відчуття збудження і оргазми під час статевого акту підвищує вироблення іонів калію і натрію, а також хлору, що робить коротке життя сперматозоїдів більш спокійною у ворожому середовищі і підвищує їх шанси до досягнення яйцеклітини і її запліднення.
Важливо знати, що потрібно повністю відмовитися від кофєїнсодержащих напоїв. Навіть при нормальному перебігу вагітності лікарі рекомендують повністю відмовитися від кави, особливо після пологів.
Крім того прибрати з раціону ті види риби, в яких може міститися ртуть (в основному це консервовані, наприклад, тунець).
Не залежно від причин використання також необхідно відмовитися від використання любрикантів. Ясна річ, що при нестачі виділень вони роблять заняття сексом комфортніше. Але це хімічні препарати, які сприяють руйнуванню сперми.

У період планування вагітності не захоплюйтеся прийомом вітамінів. Їх надмірне вживання нічого доброго не принесе. Особливо звернути увагу на вітамін С, який не варто приймати більше щоденної норми. А ось фолієву кислоту (вітамін В9) потрібно починати пити за 3-4 місяці до запланованої вагітності. Її специфіка така, що вона не відкладається в організмі. Все що ні засвоїлося – виводитися.
Слідкуйте за своїм гормональним фоном – будь-яка напруженість, схвильованість під час заняття сексом, неправильне харчування, нестача води в організмі (рекомендуємо 1,5 чистої води на добу без урахування рідких продуктів харчування) згубно впливають на процес вагітності. Звичайно, це не стабілізує вироблення всіх гормонів в організмі, але наблизить Вас до заповітних двох рисочки на тесті.
Звертаючись до фахівців нашої клініки будьте готові насамперед здати крові на гормони. Адже тільки отримавши дані і зіставивши їх з фазою менструального циклу лікар зможе розпізнати порушення в репродуктивній системі і зрозуміти, чому саме не виходить завагітніти. У жінок група статевих гормонів називається естрогени, у чоловіків – андрогени.

Особливу важливість представляють:

  • Фолікулостимулюючий гормон (ФСГ). Відповідає за вироблення естрогену і формування яйцеклітини. У чоловічому відповідає за дозрівання сперматозоїдів і саме дисбаланс ФСГ призводить до безпліддя. А в жіночому – запускає процес овуляції.
  • Лютеїнізуючого гормону (ЛГ). Дозрівання яйцеклітини гарантується цим гормоном в фолікулі. Крім того, сприяє овуляції і утворення жовтого тіла. Від відповідності ФСГ і ЛГ залежать фактори безпліддя.
  • Пролактин. Саме від нього залежить овуляція. Будь-яке відхилення від норми призводить до відсутності овуляції. Немає овуляції – немає зачаття, і, як наслідок, не виходить завагітніти!
  • Прогестерон. У народі прозваний «основним гормоном вагітності». Зниження рівня може призвести до того, що вже запліднена яйцеклітина не зможе втриматися в матці. Є можливою причиною безпліддя. Що б уберегти себе від цього, партнери повинні стежити за рівнем вітамінів В і Е, а так само вживати більше білкової їжі (м’ясо, злаки, риба).

Здоровий спосіб життя, регулярний секс з одним партнером, позитивний настрій допоможуть домогтися результату, в іншому ми допоможемо!

Додати коментар

ЗАПИШІТЬСЯ НА ПРИЙОМ ДО ЛІКАРЯ-РЕПРОДУКТОЛОГА

Почніть планувати свою вагітність прямо зараз. Ми вам допоможемо!
записатися на прийом
Заявка на безкоштовну консультаціюЗаявка на прийом
Клиника репродуктивного здоровья "Лада"
ул. Среднефонтанская, 19В, ЖК «Чудо-город» 65039 Украина, г.Одесса
(0482) 373747, [email protected]