Счастливая пара
Ефективність програм до 81,12%
Режим роботи: Пн - Пт з 08:00 - 19:30, Субота з 09:00 - 17:00

Відповіді на питання від лікаря ембріолога Метешкіної Владислави Юріївни

Нам необхідно записатися на прийом до репродуктолога, щоб уточнити дані про якість яйцеклітин донора? Протокол був у вашій клініці

Після пункції донора, ембріолог займається селекцією отриманих ооцитів, в роботу беруться ооцити тільки хорошої якості, відповідно, ооцити поганої якості відбраковуються, плюс зараз в клініці з’явилася нова опція і ембріолог тепер переглядає кожен донорський ооцит на наявність і розташування веретена поділу (що також є методом оцінки якості ооцитів). На консультації з цього приводу ходити великого сенсу не має, але з будь-яких питань, що стосуються Вашого біоматеріалу (ооцити, сперматозоїди, ембріони) завжди можна записатися на консультацію до ембріологові.

Що є показанням до обов’язкового СМТ і в яких випадках можна СМТ не робити, без подальших ризиків?

Основними загальними показаннями до СМТ є:

  • вік жінки старше 35 років;
  • невдалі спроби ЕКЗ;
  • завмерлі вагітності або звичне невиношування;
  • генетичні захворювання в сім’ї;
  • порушення в каріотипі пари.

Оцінку ризиків дає лікар генетик, якщо такі є.

Можна в вашій клініці оплачувати СМТ поштучно за кожний ембріон?

Так, це можливо.

Якщо протокол ЕКЗ на блокаді, на який день може бути перенесення ембріонів?

Не зовсім зрозуміло що мається на увазі під блокадою ЕКО. Перенесення ембріона робиться завжди за рішенням репродуктолога (в залежності від поточного анамнезу та показників пацієнта)

Прочитала, що при ІКСІ, при чистки ооцита від кумулюса, полярне тіло може відірватися і мігрувати під зоною піллюціда. В результаті ембріолог може пошкодити веретено ділення, запліднення не відбудеться і ембріон перестане розвиватися. Це недолік ІКСІ? Як часто таке зустрічається? І наскільки доцільно тоді ІКСІ при нормозоосперміі.

У нашій клініці таких ситуацій не було. І в даний час така ситуація виключена, так як в арсеналі ембріологів є спеціальна насадка-поляризатор, завдяки якій при ІКСІ візуалізується наявність і місце розташування веретена поділу. У нашій клініці ми робимо ІКСІ в 100% випадків. Нормозооспермія не відображує генетичний потенціал сперматозоїдів.

Мені 38, чоловікові 39 Заморожені сперматозоїди або свіжі краще для запліднення в програмі ЕКЗ?

Завжди краща здача сперматозоїдів в день запліднення. Якщо з яких – небудь причин це неможливо, то тоді можна їх Кріоконсервувати.

З 5 донорських яйцеклітин – результат єдиний ембріон 5АВ, який навіть не имплантировался, в чому шукати причину, можливо донор не дуже?

Ембріон 5 АВ – це ембріон хорошої якості. Загалом, в репрудоктологіческой медицині 70% -це ембріональний фактор і 30% – це жіночий фактор. Відповідно, у Вашій ситуації швидше за все це жіночий фактор.

Аналіз по Крюгеру 0, що це значить?

За Крюгеру, в нормі в спермі визначається 4% сперматозоїдів з нормальною морфологією. 0% означає те, що в даній порції сперми таких сперматозоїдів не виявили.

Ембріон 5 АВ це хороший?

Так це гарна якість ембріона, і у нього є велика ймовірність імплантуватися.

Додати коментар

ЗАПИШІТЬСЯ НА ПРИЙОМ ДО ЛІКАРЯ-РЕПРОДУКТОЛОГА

Почніть планувати свою вагітність прямо зараз. Ми вам допоможемо!
записатися на прийом
Заявка на безкоштовну консультаціюЗаявка на прийом
Клиника репродуктивного здоровья "Лада"
ул. Среднефонтанская, 19В, ЖК «Чудо-город» 65039 Украина, г.Одесса
(0482) 373747, [email protected]ging.wpengine.com