Счастливая пара
Ефективність програм до 81,12%
Режим роботи: Пн - Пт з 08:00 - 19:30, Субота з 09:00 - 17:00

ІКСІ – ймовірність успіху

При чоловічому безплідді дуже затребуваний метод ІКСІ, так як є єдиним способом завагітніти жінці в парі з такою проблемою. Процедура ІКСІ грунтується на тому, що ембріолог бере в роботу зрілі ооцити в день пункції. При ретельному дослідженні під мікроскопом, ембріолог вибирає морфологічно відповідає всім вимогам і життєздатний сперматозоїд. Які критерії впливають для вибору:

  • рухливість;
  • морфологія.

Далі проходить етап запліднення ембріологом. Це відбувається в мікрокраплі спеціальної середовища, де вже чекають цієї години ооцити.

Етапи ІКСІ:

  1. Іммобілізація сперматозоїда – сперматозоїд обездвіжівается за допомогою перетирання хвостика голкою;
  2. Сперматозоїди аспирируется в найтоншу голку, за допомогою якої здійснюється прокол блискучої оболонки ооцита;
  3. Фіксація ооцита на присоску;
  4. Прокол ооцита і введення сперматозоїда.

Показники настання запліднення після ІКСІ варіюють від 30% до 80%. Все залежить від якості сперматозоїдів і ооцитів і звичайно ж досвіду роботи і техніки виконання ембріологом.

Умови успішного ICSI:

  1. Отримання життєздатних сперматозоїдів з насінної рідини або яєчка чоловіки
  2. Наявність якісних ооцитів у жінки

Ризики при ICSI:

Сама по собі процедура ІКСІ не здатна привести до генетичних порушень у потомства.

Але, якщо є показання, то рекомендується провести Попередімплантаційна генетичне тестування для відбору ембріонів без хромосомних аномалій.

Якщо у чоловіка важка форма безпліддя з порушенням сперматогенезу (це процес утворення сперматозоїдів). Якщо в ув’язненні спермограми – азооспермія або олигозооспермия (наявність сперматозоїдів менше 10 млн. / Мл), то обов’язково рекомендується провести чоловікові такий аналіз як кариотипирование.

Коли варто проводити процедуру?

Метод ІКСІ проводиться при серйозних або невиліковних формах безпліддя – наприклад, при виявленні поодиноких сперматозоїдів або при ретроградної еякуляції: насіннєва рідина потрапляє не назовні, а в сечовий міхур. Дуже важливо, виявивши життєздатні сперматозоїди в осаді сечі, відразу обробити їх за спеціальною методикою.

На сьогоднішній день, завдяки методу ICSI, отримують шанс на щасливе батьківство, ті пари, які раніше ніколи не змогли б мати дітей. Найголовніше, ніколи не впадати у відчай, правильно підійти до планування вагітності перед процедурою ЕКО, обов’язково проходити генетичне консультування в тих випадках, коли воно показано.

Додати коментар

ЗАПИШІТЬСЯ НА ПРИЙОМ ДО ЛІКАРЯ-РЕПРОДУКТОЛОГА

Почніть планувати свою вагітність прямо зараз. Ми вам допоможемо!
записатися на прийом
Заявка на безкоштовну консультаціюЗаявка на прийом
Клиника репродуктивного здоровья "Лада"
ул. Среднефонтанская, 19В, ЖК «Чудо-город» 65039 Украина, г.Одесса
(0482) 373747, [email protected]