Счастливая пара
Ефективність програм до 81,12%
Режим роботи: Пн - Пт з 08:00 - 19:30, Субота з 09:00 - 17:00

Внутрішньоматкова інсемінаціяВнутрішньоматкова інсемінація

Безпліддя – сьогодні такий діагноз лякає приблизно 15% пар у всьому світі , які мріють дати життя малюкові. Однак, як показує позитивний досвід сучасної репродуктивної медицини, даний діагноз можна подолати і зокрема завдяки можливостям процедури штучної інсемінації.

Внутрішньоматкова інсемінація в Одесі дозволяє стати мамою жінці, яка з різних причин бажає виховувати дитину сама, такий допоміжний репродуктивний метод дає можливість бути батьками парі, коли немає можливості природного шляху зачаття.

Що з себе являє ВМІ

Внутрішньоматкова інсемінація або ВМІ – метод, який за своєю суттю найближче до природного зачаття ніж інші способи штучного запліднення, застосовується як у випадку з жіночим безпліддям, так і чоловічим.

В період овуляції, під ретельним наглядом за допомогою УЗД, підготовлена сперма (чоловіка або донора) в певний момент при використанні катетера поміщається в порожнину матки, після чого майбутня мама повинна знаходиться в горизонтальному положенні близько 20 хвилин і далі в звичному життєвому ритмі очікувати природного настання вагітності.

Як правило метод штучної інсемінації призначається жінкам у віці до 35 років. Привабливими сторонами ВМІ в Одесі можна назвати: невисоку ціну, простоту методу і безболісність проведених процедур.

Звичайно, як і у випадку з природним зачаттям, шанси на вагітність у разі внутрішньоматкової інсемінації не надто високі, тому в окремих ситуаціях рекомендується стимуляція суперовуляції, яка збільшує шанси на вагітність, завдяки наявності в жіночому організмі декількох яйцеклітин, готових прийняти генетичний чоловічий матеріал.

Коли виникає необхідність ВМІ

Після проходження всіх необхідних аналізів і постановки діагнозу, лікар репродуктолог може рекомендувати проходження процедури штучної інсемінації в таких ситуаціях:

  • при проблемах чоловічої репродуктивної сфери: олігоспермія (мала кількість сперміїв в еякуляті), астеноспермії (зниження активності сперміїв). Розглядаючи кожен випадок індивідуально, лікар пропонує використовувати або сперму чоловіка / партнера, або донора;
  • при цервікальних порушеннях в жіночої репродуктивної системи, коли навіть найактивніші спермії не в змозі проникнути через ворожу середу (цервікального слизу) в порожнину матки;
  • при наявності шрамів на шийці матки, які заважають проникненню всередину сперматазоідов;
  • при порушеннях в сексуальній сфері у пари: вагінізм у жінок, еректильна дисфункція у чоловіків і т.д .;
  • при нез’ясованих після обстеження причинах безпліддя;

Також штучна інсемінація в Одесі може бути використана жінками, що бажають зачати дитину без статевого партнера-чоловіка, в цьому випадку використовується донор сперми.

Лікарі репродуктологи дають свої рекомендації жінкам, які безуспішно проходили процедури внутрішньоматкової інсемінації в Одесі більше 3-4 разів, розглянути інші способи штучного запліднення, які здатні допомогти завагітніти.
Але перед тим, як зважитися на ВМІ, важливо пам’ятати про необхідність заздалегідь пройти планування вагітності. Ціна цієї програми зараз зі знижкою в нашій клініці.
Говорячи про необхідність внутрішньоматкової інсемінації, не можна обійти стороною питання вартості і з чого вона складається. Незважаючи на те що штучна інсемінація значно дешевше інших методів, підготовка до неї повинна бути не менш відповідальної і ретельної.

Крім ціни за безпосередньо саму процедуру, партнерам попередньо необхідно пройти обстеження, щоб переконатися у відсутності протипоказань, хвороб, інфекцій, а також переконатися в готовності жіночого організму до зачаття і виношування плоду. Також на остаточну ціну може впливати такі фактори: чи буде ВМІ проводитися в природному циклі жінки або буде потрібна стимуляція суперовуляції; чи буде використана сперма чоловіка або необхідний матеріал донора.

Більше дізнатися про саму процедуру, ефективність методу і загальну вартість можна звернувшись в нашу клініку в Одесі.

ЗАПИШІТЬСЯ НА ПРИЙОМ ДО ЛІКАРЯ-РЕПРОДУКТОЛОГА

Почніть планувати свою вагітність прямо зараз. Ми вам допоможемо!
записатися на прийом
Заявка на безкоштовну консультаціюЗаявка на прийом
Клиника репродуктивного здоровья "Лада"
ул. Среднефонтанская, 19В, ЖК «Чудо-город» 65039 Украина, г.Одесса
(0482) 373747, [email protected]