Счастливая пара
Ефективність програм до 81,12%
Режим роботи: Пн - Пт з 08:00 - 19:30, Субота з 09:00 - 17:00

Штучне заплідненняШтучне запліднення

Сьогодні для багатьох пар, які з різних причин не можуть самостійно зачати дитину, а також для одиноких жінок, які мріють про малюка, є чудова можливість пройти процедуру штучного запліднення і втілити свої мрії в реальність.

Штучне запліднення в Одесі – це процедура, яка вже не перший десяток років дозволяє стати батьками тим, хто вже зневірився в спробах завагітніти. Під штучним зачаттям розуміють дві процедури: інсемінацію і екстракорпоральне запліднення. Відмінність між ними в складності проведення процедури, в умовах запліднення і звичайно, ціною.

Інсемінація

Інсемінація – це процедура, при якій використовується чоловічий біоматеріал – сперма, яка може або належати партнеру / чоловікові жінки, або бути донорським. Такий спосіб запліднення може бути використаний в зв’язку з наступними факторами:

  • наявність у жінки вагінізма;
  • проблеми з потенцією і / або еякуляцією у чоловіка;
  • при зниженні активності сперматазоідов;
  • цервицит, який з певних причин не можна вилікувати;
  • імунологічний конфлікт між парою;
  • при бажанні жінки самостійно мати дитини, без наявності партнера-чоловіка.

Як правило, інсемінація рекомендується парі або жінці після проведення всіх необхідних обстежень і укладення репродуктолога. Але навіть незважаючи на це, безпосередньо перед процедурою потрібно щоб жінка і чоловік, чия сперма буде використана для інсемінації, пройшли необхідні етапи підготовки.

Сама процедура інсемінації досить проста. Партнер за 2-3 години до проведення інсемінації здає сперму, при застосуванні донорського матеріалу використовують заморожену. Далі в лабораторії відбувається обробка отриманого матеріалу – спермії відокремлюють від насінної рідини.

Під час наступу у жінки овуляції (в деяких випадках потрібне медикаментозне стимулювання), відбувається введення підготовленого матеріалу в матку, при використанні спеціального катетера.

Дана процедура доступна за ціною, легко переноситься, проте ефективність методу набагато нижче, ніж у другій процедури штучного запліднення в Одесі – ЕКЗ.

Екстракорпоральне запліднення

Сьогодні ЕКО можна по праву назвати найбільш ефективним і надійним методом штучного запліднення.

В основі даної методики запліднення яйцеклітини відібраними сперміями в умовах in vitro, тобто в лабораторних умовах, поза жіночого тіла. Після імплантації підготовленого ембріона в матку, вагітність протікає і завершується родами як зазвичай.

Процедура ЕКЗ в Одесі вважається високоефективною, проте доступність в силу фінансових можливостей, може бути обмежена. Досить висока ціна обумовлена багатоетапністю, а також якістю і вартістю використовуваних матеріалів і устаткування.

  • Під суворим контролем лікаря відбувається придушення гормональної активності організму жінки, після чого яєчники стимулюються гормонами для одночасного дозрівання декількох яйцеклітин (це підвищує шанси на успіх).
  • У відповідний момент яйцеклітини витягають і сперматозоїд поміщають безпосередньо в порожнину яйцеклітини надтонкою скляній голкою (метод ІКСІ).
  • Через кілька днів, життєздатних ембріонів поміщають в порожнину матки. У цей період жінці також потрібна гормональна терапія, завдяки чому вдається досягти природного перебігу вагітності та успішного приживлення ембріонів.

Обидва методи мають свої переваги, який з них підходить саме вам, підкаже лікар репродуктолог.

ЗАПИШІТЬСЯ НА ПРИЙОМ ДО ЛІКАРЯ-РЕПРОДУКТОЛОГА

Почніть планувати свою вагітність прямо зараз. Ми вам допоможемо!
записатися на прийом
Заявка на безкоштовну консультаціюЗаявка на прийом
Клиника репродуктивного здоровья "Лада"
ул. Среднефонтанская, 19В, ЖК «Чудо-город» 65039 Украина, г.Одесса
(0482) 373747, [email protected]