Счастливая пара
Ефективність програм до 81,12%
Режим роботи: Пн - Пт з 08:00 - 19:30, Субота з 09:00 - 17:00

РепродуктологРепродуктолог

Сьогодні питання безпліддя серед чоловіків і жінок репродуктивного віку є досить гострою як в усьому світі, так і в Україні. З року в рік лікарі все частіше ставлять діагноз “безпліддя” і така тенденція безумовно насторожує.

Але, медицина не стоїть на місці і зараз подолати безпліддя і стати батьками отримують можливість все більше сімей з Одеси і в цілому з усієї країни, а допомогти в цьому може лікар репродуктолог.

Коли необхідний репродуктолог

Основним завданням, яке стоїть перед лікарями-репродуктологами у всьому світі і в Одесі зокрема, є проведення ряду заходів по відновленню функцій дітонародження у пар, де один з партнерів або обидва мають діагноз безпліддя, репродуктолог працює не тільки з жінками, але і з чоловіками. Також даним лікарем здійснюється проведення процедури ЕКЗ, відстеження процесу виношування плоду, участь при народженні малюка.

Звернення до лікаря-репродуктолога необхідно в таких випадках:

 • коли при регулярних статевих стосунках між чоловіком і жінкою без застосування контрацептивів, протягом року і більше не настає вагітність;
 • коли комусь з партнерів належить лікування онкозахворювань шляхом прийому препаратів хіміотерапії або опромінення, а в майбутньому вони планують мати дітей;
 • коли у найближчих родичок жінки (мами, бабусі, тітки, сестри) наступала рання менопауза;
 • коли в родині (найближчі родичі з обох сторін) бували випадки народження дітей з спадковими генетичними захворюваннями і вродженими синдромами;
 • коли у пари або окремо чоловіка / жінки вже був досвід лікування від безпліддя, який не дав результатів;
 • коли потрібна додаткова консультація.
Дізнайтеся які перші кроки варто пройти на шляху до бажаної вагітності – «Покрокове керівництво пацієнтам для планування перших кроків до вагітності»

У всіх цих випадках дати відповіді на питання, що цікавлять про можливості репродуктивної медицини в Одесі, може лікар репродуктолог. Він грає одну із значущих ролей при проведенні лікування безпліддя, ціна на яке знаходиться розділі «Ціни».

Які необхідні дослідження

Робота репродуктолога завжди знаходиться в тісному контакті з роботою лікарів інших спеціальностей: терапевтом, акушером-гінекологом, ендокринологом, урологом, андрологом, імунологом, генетиком, ембріологом і при необхідності може бути призначена консультація уролога. Тому що призначені обстеження можуть також зачіпати ці галузі медицини.

 • Першим етапом після звернення до лікаря йде ретельний збір анамнезу. Від пацієнтів важлива максимальна чесність і відкритість, щоб фахівець міг правильно зіставити всі факти і призначити подальше обстеження.
 • Після усної консультації лікар повинен ознайомиться з результатами всіх обстежень, при їх наявності.
 • Наступним кроком йде інформування пацієнтів про можливості клініки і сучасні методи лікування.
 • Після рішення цих питань, лікар спільно з пацієнтом / пацієнтами, розробляє план обстеження, в результаті якого можна планувати етапи лікування.

Для збору повної інформації про репродуктивні можливості пацієнта, можуть застосовуватися різні гормональні дослідження, ультразвукова діагностика, спермограма (у чоловіків) і в окремих випадках більш серйозні обстеження як гістероскопія, біопсія та інші.

Можливості лікування

Сьогодні репродуктолог в Одесі може запропонувати парам кілька можливостей стати батьками. Після проходження обстеження, для кожного пацієнта розробляється індивідуальна програма лікування, яке може бути як хірургічним, так і медикаментозним.

В окремих випадках, коли лікування не дає позитивних результатів протягом року, рекомендується скористатися методами допоміжних репродуктивних технологій, таких як:

 • ВМІ (IUI) штучне запліднення;
 • ЕКЗ (IVF) екстракорпоральне запліднення;
 • ICSI інтрацитоплазматична ін’єкція сперматозоїда в ооцит;
 • TESA застосовують при чоловічому безплідді;
 • TESE застосовують при чоловічому безплідді.

Сьогодні, в більшості випадків діагноз “безпліддя” вже не звучить як вирок, і чимала роль в цьому належить саме репродуктологам.

ЗАПИШІТЬСЯ НА ПРИЙОМ ДО ЛІКАРЯ-РЕПРОДУКТОЛОГА

Почніть планувати свою вагітність прямо зараз. Ми вам допоможемо!
записатися на прийом
Заявка на безкоштовну консультаціюЗаявка на прийом
Клиника репродуктивного здоровья "Лада"
ул. Среднефонтанская, 19В, ЖК «Чудо-город» 65039 Украина, г.Одесса
(0482) 373747, [email protected]