Счастливая пара
Ефективність програм до 81,12%
Режим роботи: Пн - Пт з 08:00 - 19:30, Субота з 09:00 - 17:00

ІКСІІКСІ

IntraCytoplasmic Sperm Injection або ІКСІ – так називають допоміжний метод, широко використовуваний лікарями репродуктологами у всьому світі і в Одесі зокрема.

Як правило, ІКСІ виступає в якості додаткової міри при процедурі ЕКЗ і допомагає парі зачати дитину, навіть якщо у чоловіка діагностують складні форми безпліддя, а у жінки є проблеми з природним зачаттям.

Показання для ІКСІ

При проведенні процедури ЕКО і успішного її завершення необхідно щоб 1 мл сперми містив близько 20 млн сперміїв, які мають гарну рухливість і не несуть в собі генетичні ризики. Однак в ряді випадків, може спостерігатися порушення чоловічої репродуктивної функції, до яких можна додати деякі особливості роботи жіночого організму, що є прямим показанням для використання методу IntraCytoplasmic Sperm Injection.

В цілому, показаннями для ЕКЗ з ІКСІ в Одесі можна назвати такі чинники:

  • сперма має низьку здатність до запліднення, що може виражатися в малій кількості сперміїв в насінної рідини, їх рухливості, високому вмісті патологічних сперміїв і т.п.);
  • еякулят не містить в собі або містить мінімально активні і здорові спермії;
  • особливості будови яйцеклітини, які можуть бути викликані віком жінки (як правило, після 40 років оболонка яйцеклітини стає щільніше, що не дає можливість сперматазоідов проникнути всередину, навіть при нормальній активності);
  • невдалі спроби класичного екстракорпорального запліднення у пари раніше.

Ще не так давно, такі діагнози як ретроградна еякуляція, азооспермія, важкі форми олигозооспермии, АСАТ були прямим показанням, що необхідно донорство сперми при проведенні процедури ЕКО. Однак сьогодні, завдяки IntraCytoplasmic Sperm Injection, а також сучасним діагностичним можливостям в Одесі, всі ці діагнози можна успішно обійти, надавши можливість парі зачати кровної для обох батьків дитини.

Як проходить процедура

Для того щоб до жіночої статевої клітиною був прийнятий генетичний чоловічий матеріал і відбулося запліднення, необхідно відібрати найспритніший і рухливий спермій, який далі, в умовах лабораторії, штучно вводять в порожнину яйцеклітини.

При здійсненні всіх необхідних маніпуляцій використовується спеціальне обладнання, що дозволяє виробляти необхідні дії з певною точністю і зусиллям, які не зашкодять біоматеріал.

Для успішного проведення процедури використовують мікроскоп, де за допомогою маніпулятора, який перетворює руху рук фахівця в мікроруху, відбувається ін’єкція відібраного раніше сперматозоїда тонкої мікроголкою зі скла, безпосередньо в порожнину яйцеклітини. Після успішного процесу запліднення, в спеціальних умовах лабораторії ембріон досягає стадії бластоцисти і потім імплантується в порожнину матки майбутньої матері, де далі продовжує свій природний розвиток.

Роки досліджень і широкого застосування процедури ЕКЗ з ІКСІ в Одесі привели до того, що на сьогодні її успіх становить приблизно 85% вдалих запліднень і подальшого перебігу вагітності. Варто сказати для порівняння, що у здорової пари, яка планує вагітність, зачаття природним чином можливо з імовірністю 20% в одному менструальному циклі.

Звичайно, в наш час існує цілий ряд проблем, які так чи інакше пов’язані з репродуктивним здоров’ям чоловіків і жінок, проте завдяки сучасним можливостям діагностики та лікування, багато з них можна подолати, що дає шанс для кожного стати мамою і татом.

ЗАПИШІТЬСЯ НА ПРИЙОМ ДО ЛІКАРЯ-РЕПРОДУКТОЛОГА

Почніть планувати свою вагітність прямо зараз. Ми вам допоможемо!
записатися на прийом
Заявка на безкоштовну консультаціюЗаявка на прийом
Клиника репродуктивного здоровья "Лада"
ул. Среднефонтанская, 19В, ЖК «Чудо-город» 65039 Украина, г.Одесса
(0482) 373747, [email protected]