Счастливая пара
Ефективність програм до 81,12%
Режим роботи: Пн - Пт з 08:00 - 19:30, Субота з 09:00 - 17:00

Екстракопоральне запліднення (ЕКЗ)Екстракопоральне запліднення (ЕКЗ)

Інтерес до можливостей репродуктивної медицини виник ще 1944р., Коли були здійснені перші спроби запліднення жіночої яйцеклітини in vitro, тобто поза організмом, в пробірці. Як і очікувалося, для розвитку і вивчення цієї області було потрібно немало часу і в 1977р. спроби увінчалися успіхом, в результаті чого, в Великобританії 1978р. на світ з’явилася перша в світі малятко, отримана в результаті процедури ЕКЗ.

Варто відзначити, що вчені колишнього Радянського Союзу також активно цікавилися питаннями репродуктивної медицини і в 1986р. в Росії на світ з’явився хлопчик, зачата за допомогою екстрокорпорального запліднення.

Природно, з того часу застосування процедури екстрокорпорального запліднення стало набагато популярнішим і сьогодні, в Україні, в Одесі ціна на вагітність ЕКЗ як і можливості стали набагато доступніше, ніж навіть пару десятків років назад.

Що формує вартість проведення ЕКО

На даний момент репродуктивна медицина в нашій країні і зокрема в Одесі, ніяк не фінансується державою. Тому вся вартість процесу екстрокорпорального запліднення повністю лягає на плечі майбутніх батьків. Для того, щоб довідатися про ціни на проведені в центрі репродукції маніпуляції можна для початку ознайомитися з прайсом, проте при більш детальному плануванні майбутньої вагітності, необхідна консультація з фахівцями клініки.

Екстрокорпоральное запліднення – як сам процес, враховуючи досвід проведення та можливості сучасного обладнання, по суті не займає багато часу, проте ряд допоміжних маніпуляцій, використовуваних при заплідненні in vitro, кількість спроб і багато інших чинників формують остаточну вартість, яка спочатку може здатися досить високою.

На формування вартості процесу екстрокорпорального запліднення впливають такі чинники:

  • якою буде використаний біоматеріал – батьків або донорський;
  • чи буде використана гормональна стимуляція овуляції;
  • якість використовуваного витратного матеріалу, лікарських засобів і т.д. У цьому випадку кожен повинен розуміти, що якісні засоби, як і матеріали не можуть коштувати дешево, адже від них залежать здоров’я як майбутніх батьків, так і малюка;
  • чи буде проводиться кріо заморожування ембріонів для наступної спроби;
  • чи буде проводитися допоміжний (лазерний) хетчинг;
  • кількість спроб.

Також, на формування остаточної ціни може впливати вік жінки. Після 35 років репродуктивні можливості жіночого організму починають сповільнюватися, що може зажадати проведення додаткових процедур.

Як взяти участь в програмі ЕКЗ

Незважаючи на досить високу вартість проведення процедури, варто сказати, що позитивний результат того вартий. Це може підтвердити будь-які щасливій батьки, чия мрія за допомогою вагітності ЕКЗ втілилася в реальність. Але також не варто забувати про планування вагітності , яке важливо для народження малюка і повинно починатися якомога раніше.

Щоб в Одесі пройти процедуру екстрокорпорального запліднення, необхідно для початку проконсультуватися з репродуктологом, який далі призначить необхідні аналізи або обстеження. І тільки після складання лікарем індивідуального плану, можна дізнатися кінцеву вартість ЕКЗ і призначити час проведення процедури.

ЗАПИШІТЬСЯ НА ПРИЙОМ ДО ЛІКАРЯ-РЕПРОДУКТОЛОГА

Почніть планувати свою вагітність прямо зараз. Ми вам допоможемо!
записатися на прийом
Заявка на безкоштовну консультаціюЗаявка на прийом
Клиника репродуктивного здоровья "Лада"
ул. Среднефонтанская, 19В, ЖК «Чудо-город» 65039 Украина, г.Одесса
(0482) 373747, [email protected]