Счастливая пара
Ефективність програм до 81,12%
Режим роботи: Пн - Пт з 08:00 - 19:30, Субота з 09:00 - 17:00

Донорство яйцеклітинДонорство яйцеклітин

Донорство яйцеклітин в Одесі – це реальна можливість допомоги бездітним парам, які мріють про щасливу родину в якій звучить веселий дитячий сміх. Завдяки донації ооцитів багато жінок, зневірившись у спробах зачати дитину, можуть обійти діагноз безпліддя, не вдаватися до програм сурогатне материнство, ціна на яке может бути високою і народити здорового малюка, за допомогою процедури ЕКЗ.

Коли необхідна донація яйцеклітин

Неможливість зачати дитину самостійно – така проблема властива багатьом жінкам як в нашій країні, так і за її межами. Діагноз безпліддя можуть з різних причин поставити як молодій дівчині, так і дорослої жінки після 35 років. Однак це не єдина причина, по якій може знадобитися донорська яйцеклітина. Перенесене раніше лікування онкології, спадкові захворювання, які можуть передатися від жінки до дитини і багато інших медичних показань можуть бути причиною використання ооцитів донора.

Необхідність в донації народжує пропозицію і сьогодні молоді і здорові жінки можуть бути донорами ооцитів, які далі будуть використані при проведенні процедури ЕКЗ в Одесі.

Як стати донором яйцеклітини

Незважаючи на бажання допомогти, далеко не кожна жінка може взяти участь в програмі донорства яйцеклітин в Одесі, а також якщо необхідно, донорство сперми теж входить в послуги клініки. До кандидаток пред’являються досить суворі вимоги, які дозволять в подальшому бездітним парам стати батьками.

Для того щоб стати донором ооцитів в Одесі і продати свою яйцеклітину, необхідно підходити під наступні вимоги:

  • вік до 35 років;
  • наявність власних дітей / дитини, у яких немає серйозних проблем зі здоров’ям, вад розвитку і т.д .;
  • відсутність генетичних захворювань;
  • відсутність в анамнезі тяжких операцій або складних захворювань;
  • відсутність вад розвитку внутрішніх органів.

Крім цього, жінка, яка бажає продати яйцеклітину в Одесі, не повинна мати шкідливих звичок, бути здоровою не тільки у фізичному, а й психологічному плані. Всі донори яйцеклітин, перш ніж продати свій матеріал, повинні пройти повне обстеження, яке регламентовано українським законодавством, що відображено наказом МОЗ № 787.

Підготовка до донації займає деякий час і включає в себе консультації фахівців, обстеження і гормональну терапію для синхронізації циклів майбутньої матері і донора. Процедура забору матеріалу досить проста і безболісна, після чого жінка деякий час відпочиває і далі повертається до звичного життя.

Ціна за донацію досить приваблива і стане непоганою винагородою за бажання допомогти бездітним сім’ям. Більше дізнатися про ціни та особливості програми можна в нашій клініці.

Як вибирають донора

Зі зрозумілих причин, майбутні батьки, які вирішили взяти участь у донорській програмі, будуть вибирати відповідного кандидата з урахуванням характеристик зовнішності, статури, стану здоров’я. Також майбутніх мам і тат цікавлять: наявність шкідливих звичок у минулому, освіту, особливості характеру, захоплення і багато іншого. Клініка ЕКЗ не розголошує конфіденційну інформацію про жінку, яка стала донором, але дозволяє учасникам дізнатися загальні параметри зовнішності і інформацію, яка впливає на вибір.

Участь в програмі донації

Звичайно, з одного боку може здатися, що завдяки привабливій ціні на донацію і можливості продати свій біоматеріал – це непоганий дохід, який може залучити неблагополучних громадян для отримання швидкого прибутку. Однак пацієнтам клініки Лада нема про що турбуватися, так як ми відбираємо потенційних донорів ооцитів з особливою ретельністю, що дозволяє вам в майбутньому народити здорового малюка.

ЗАПИШІТЬСЯ НА ПРИЙОМ ДО ЛІКАРЯ-РЕПРОДУКТОЛОГА

Почніть планувати свою вагітність прямо зараз. Ми вам допоможемо!
записатися на прийом
Заявка на безкоштовну консультаціюЗаявка на прийом
Клиника репродуктивного здоровья "Лада"
ул. Среднефонтанская, 19В, ЖК «Чудо-город» 65039 Украина, г.Одесса
(0482) 373747, [email protected]