Режим роботи: Пн - Пт з 08:00 - 19:30, Субота з 09:00 - 17:00

Лікування безпліддя

Якщо протягом року регулярного статевого життя без застосування контрацептивів ви не завагітніли, це ще не означає, що ви безплідні. Ймовірність настання спонтанної вагітності зберігається, але з кожним роком шанси зменшуються. Щоб не упустити час, необхідно якомога раніше звернутися до фахівців для проходження обстеження та своєчасного лікування.

Читати далі

Донорство

Подружжя може обрати донорську програму в тому випадку, коли є проблеми з їх власними статевими клітинами (сперматозоїдами або яйцеклітинами) або, якщо у них є захворювання, яке може передатися дитині у спадок.

Читати далі

Гінекологія

Своєчасне звернення за кваліфікованою медичною допомогою та діагностика захворювань – запорука успішного лікування та швидкого видужання.
Від статевого дозрівання до менопаузи у статевій сфері жінки постійно відбуваються фізіологічні зміни. Протягом цього періоду в результаті сексуальної активності, вагітності, пологів та інших факторів жінка не застрахована від придбання різних захворювань статевої сфери.

Читати далі

Сурогатне материнство

Сурогатне материнство – є одним з методів допоміжних репродуктивних технологій, який застосовується при лікуванні складних випадків жіночого безпліддя.
Яйцеклітина жінки (генетичної матері або донора) запліднюється сперматозоїдом генетичного батька або донора насінної рідини. Ембріони витримуються в інкубаційних умовах, після чого переносяться в порожнину матки сурогатної мами, яка і буде виношувати малюка.

Читати далі

Кріотехнології

Криконсервация – це глибокий метод заморозки біо-матеріалу в азоті при температурі -196 ᶿС. У таких заморожених станах усі життєві процеси в клітинах припиняють свою активну діяльність, але, дуже важливо, що вони зберігають повністю всю структуру і функції.

Читати далі

Обстеження і діагностика

Від постановки діагнозу, залежить успіх лікування. У нашій клініці можна пройти повний спектр лабораторно-діагностичних та інструментальних досліджень організму, необхідних як для діагностики жіночого і чоловічого безпліддя, так і діагностики стану здоров’я в цілому.

Читати далі

Екстракоопорально запліднення (ЕКЗ)

Подружжя може обрати донорську програму в тому випадку, коли є проблеми з їх власними статевими клітинами (сперматозоїдами або яйцеклітинами) або, якщо у них є захворювання, яке може передатися дитині у спадок.

Читати далі

Внутрішньоматкова інсемінація

Внутрішньоматкова інсемінація в Одесі дозволяє стати мамою жінці, яка з різних причин бажає виховувати дитину сама, такий допоміжний репродуктивний метод дає можливість бути батьками парі, коли немає можливості природного шляху зачаття.

Читати далі

Репродуктолог

Сьогодні питання безпліддя серед чоловіків і жінок репродуктивного віку є досить гострою як в усьому світі, так і в Україні. З року в рік лікарі все частіше ставлять діагноз “безпліддя” і така тенденція безумовно насторожує.

Читати далі

Штучне запліднення

Сьогодні для багатьох пар, які з різних причин не можуть самостійно зачати дитину, а також для одиноких жінок, які мріють про малюка, є чудова можливість пройти процедуру штучного запліднення і втілити свої мрії в реальність.

Читати далі

ЗАПИШІТЬСЯ НА ПРИЙОМ ДО ЛІКАРЯ-РЕПРОДУКТОЛОГА

Почніть планувати свою вагітність прямо зараз. Ми вам допоможемо!
Заявка на безкоштовну консультаціюКлиника репродуктивного здоровья "Лада"
ул. Среднефонтанская, 19В, ЖК «Чудо-город» 65039 Украина, г.Одесса
(0482) 373747, support@ladastaging.wpengine.com