Счастливая пара
Ефективність програм до 81,12%
Режим роботи: Пн - Пт з 08:00 - 19:30, Субота з 09:00 - 17:00

В ногу з часом: 3D тур на сайті Клініки

 

Клініка «Лада» намагається йти «в ногу з часом».

Зовсім недавно, ми оголосили про те, що на черговий День відкритих дверей (24 червня 2017 г.) буде online трансляція. У зв’язку з цим, ми вирішили піти далі. Тепер, Ви можете відвідати Клініку не виходячи з дому.

На сайті Клініки з’явився 3D тур.

Ви можете прогулятися коридорами і кабінетами Медичного центру, зайти в операційну і палати. Потрапити в «sanctum sanctorum» (Святая святих) будь-якої репродуктивної клініки – ембріологічний блок, який є гордістю нашого центру. Ви зможете побачити планшетні інкубатори і антивібраційний стіл (основні переваги якого в тому, що він ізолює мікроскоп від вібрацій, що генеруються зовнішнім середовищем). Туди, де «чаклують» ембріологи і куди не ступала нога «звичайної людини».

Ви зможете проводити різні маніпуляції з 3D туром: збільшувати / зменшувати панораму, прокручувати її на 360 градусів, встановлювати на повноекранний режим і т.п.

Клініка «Лада» прагне до збільшення комфорту для всіх користувачів, які хочуть мати повне уявлення про наш Центр репродуктивного здоров’я! Будьте здорові і бережіть себе!

Додати коментар

ЗАПИШІТЬСЯ НА ПРИЙОМ ДО ЛІКАРЯ-РЕПРОДУКТОЛОГА

Почніть планувати свою вагітність прямо зараз. Ми вам допоможемо!
записатися на прийом
Заявка на безкоштовну консультаціюЗаявка на прийом
Клиника репродуктивного здоровья "Лада"
ул. Среднефонтанская, 19В, ЖК «Чудо-город» 65039 Украина, г.Одесса
(0482) 373747, [email protected]