КЛІНІКА РЕПРОДУКТИВНОГО ЗДОРОВ'Я ЛАДА

ЖІНОЧА ОНКОПРОФИЛАКТИКА

«Жіноча онкопрофілактика» – новий пакет послуг клініки Лада з турботою про здоров’я наших жінок.

У зв’язку з все більшою тривалістю життя і мінливими умовами зовнішнього середовища, питання своєчасної діагностики та попередження злоякісних новоутворень сьогодні вимагає такої уваги, як ніколи раніше. Згідно з даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, рак молочної залози є найчастішим злоякісним новоутворенням у жінок в світі, рак яєчників – сьоме місце по частоті, а разом вони формують групу пухлин репродуктивної системи, яка посідає перше місце по захворюваності в статистиці серед новоутворень.

Лікарі клініки репродуктивної медицини Лада дбають не тільки про появу на світ здорових дітей, але ще і про здоров’я їх батьків. Завдяки програмам жіночих онкопрофілактики Breast Check і Ovarian Check будь-яка жінка може дізнатися про свої ризики, стан молочних залоз і яєчників і отримати консультацію гінеколога.

Пакет Breast Check жінці необхідно вибрати в тому випадку, якщо вона що раніше не обстежувалася на аналіз схильності раку молочної залози, результат аналізу дійсний все життя.

  1. Запишіться по телефону (0482) 37-37-47 або на сторінці контактів через зворотний дзвінок або онлайн чат. Дізнайтеся, що цікавлять Вас деталі у адміністраторів і зарезервуйте для себе день і час відвідування клініки.
  2. Відвідайте клініку в зазначений день і оплатіть пакет, після чого Ви зможете здати аналіз на онкомаркери MCA; CA 15-3
  3. Як тільки результат аналіз буде готовий, адміністратори запропонують Вам вибрати зручний день для проведення УЗД молочних залоз.
  4. Відвідайте клініку для проведення УЗД.
  5. В цей же день Ви отримаєте консультацію лікаря-мамолога з урахуванням результатів раніше проведених дослідження в рамках пакета.Также Ви отримаєте рекомендації від лікаря, засновані на анамнезі.

Пакет Ovarian Check жінці необхідно вибрати в тому випадку, якщо вона що раніше не обстежилася на аналіз схильності раку яєчників, результат аналізу дійсний все життя.

  1. Запишіться по телефону (0482)37-37-47 або на сторінці контактів через зворотний дзвінок або онлайн чат. Дізнайтеся, що Вас цікавлять деталі у адміністраторів і зарезервуйте для себе день і час відвідування клініки.
  2. Відвідайте клініку в зазначений день і оплатіть пакет, після чого Ви зможете здати аналіз на онкомаркери ME4; CA 125; ROMA
  3. Як тільки результат аналіз буде готовий, адміністратори запропонують Вам вибрати зручний день для проведення УЗД малого таза.
  4. Відвідайте клініку для проведення УЗД.
  5. В цей же день Ви отримаєте консультацію лікаря-гінеколога з урахуванням результатів раніше проведених дослідження в рамках пакета.Также Ви отримаєте рекомендації від лікаря, засновані на анамнезі.
Breast Check
1300 грн 850 грн
Консультація і огляд лікаря-мамолога
УЗД молочних залоз
Комплекс «Діагностика раку молочної залози» (включає в себе онкомаркери MCA; CA 15-3)
 
Ovarian Check
1500 грн 950 грн
Консультація і огляд лікаря-гінеколога
УЗД органів малого тазу
Комплекс «Діагностика раку яєчників» (включає в себе онкомаркери ME4; CA 125; ROMA)
 

БОНУС -10%

Якщо Ви пройшли в клініці Лада програму ЕКО

Замовте зворотний дзвінок

Замовте зворотній дзвінок і ми вам передзвонимо протягом 30 секунд. Спробуйте, це зручно.

Напишіть в онлайн чат

Напишіть нам в онлайн чат або залиште повідомлення, якщо ми в офлайні. Ми оперативно вам відповімо. Спробуйте, це зручно.

Або відправте заявку через форму:

ЗАПИШІТЬСЯ НА ПРИЙОМ ДО ЛІКАРЯ-РЕПРОДУКТОЛОГА

Почніть планувати свою вагітність прямо зараз. Ми вам допоможемо!
Заявка на безкоштовну консультаціюКлиника репродуктивного здоровья "Лада"
ул. Среднефонтанская, 19В, ЖК «Чудо-город» 65039 Украина, г.Одесса
(0482) 373747, support@ladastaging.wpengine.com