КЛІНІКА РЕПРОДУКТИВНОГО ЗДОРОВ'Я ЛАДА

ПОДАРУНОК ДО 8 БЕРЕЗНЯ

ПРОГРАМА ЛІКУВАННЯ БЕЗПЛІДДЯ

ЕКО з медикаментозним супроводом

(з ICSI до 10 яйцеклітин)

Персональна №1, 2 і 3

В даний час багато сімейних пар стикаються з проблемою безпліддя і, чим раніше подружжя звертаються за медичною допомогою, тим більше шансів на успіх. Одним з методів допоміжних репродуктивних технологій є екстракорпоральне запліднення (ЕКЗ). Це метод, при якому зачаття відбувається поза тілом жінки – сперматозоїди і яйцеклітини з’єднуються поза організмом (in vitro), тобто «в пробірці», а через кілька днів запліднені яйцеклітини – ембріони переносяться в матку жінки для розвитку в наступні дев’ять місяців.

КЛІНІКА РЕПРОДУКТИВНОГО ЗДОРОВ'Я ЛАДА

ЯК ОТРИМАТИ ПОДАРУНОК

Увага! Важливі умови.

ВСЬОГО 15 ПОДАРУНКІВ

Як скористатися Різдвяним подарунком “Персональна 1”.

1. Зателефонуйте (0482)37-37-47 або замовте зворотній дзвінок або напишіть в онлайн чат .
2. Назвіть адміністраторам кодову фразу “Я/Ми хочу/хочемо різдвяний подарунок”
3. Дізнайтеся, що вас цікавлять деталі у адміністраторів і зарезервуйте для себе день і час відвідування клініки для первинної консультації репродуктолога.
4. Відвідайте клініку в зазначений день.
5. Оплатіть програму “Персональна 1” з 23 грудня 2017 року по 23 січня 2018 року.
6. Скористайтеся програмою “Персональна 1” до 30 квітня 2018 року.

КЛІНІКА РЕПРОДУКТИВНОГО ЗДОРОВ'Я ЛАДА

МИ ЧЕКАЄМО НА ВАС ЗА ПОДАРУНКОМ

Замовте зворотний дзвінок

Замовте зворотній дзвінок і ми вам передзвонимо протягом 30 секунд. Спробуйте, це зручно.

Напишіть в онлайн чат

Напишіть нам в онлайн чат або залиште повідомлення, якщо ми в офлайні. Ми оперативно вам відповімо. Спробуйте, це зручно.

АКТУАЛЬНІ ПРОГРАМИ

Услуги

Онко профилактика

Профилактика важна для контроля здоровья. Пройдите обследование и получите консультацию врача.

Перейти
Услуги

Обследование Вместе

Пройдите обследование вместе и оплатите за обследование на 1000 грн меньше, чем по отдельности.

Перейти
Социальное

Социальный Четверг

Каждый четверг месяца прием врачей-репродуктологов с УЗИ по вопросам бесплодия на бесплатной основе.

Перейти
Социальное

Программа лояльности

Прошедшим ЭКО в клинике Лада, начиная с января 2017 года, дарим постоянную 10% скидку на консультации врачей.

Перейти

ЗА РОКИ РОБОТИ КЛІНІКИ З НАМИ НАРОДИЛОСЯ

БІЛЬШЕ 2 000 ДІТОК

 • Алла Олеговна! Всё в порядке,собиралась к Вам наприем летом в свой отпуск.А потом задержка,я подумала что Климакс.Сделала тест,а я беременна 6 неделя! Ваши рекомендации и лечения,привели к ОГРОМНОМУ результу.

  Виктория
 • Хочу поблагодарить клинику Лада, особенно огромная благодарность Аждер Ирине Анатольевне за моего самого замечательного сынулю! Спасибо за поддержку, надежду, за профессионалазим , если бы не вы, я бы отчаялись и так и не стала бы мамой. Очень понравилось отношение, все четко и по делу, очень помогло не опустить руки и продолжать идти к своей цели. Честно признаюсь, сначала еще заглядывала в интернет, но еще больше путалась, поэтому полностью доверилась Ирине Анатольевне, закрыла интернет и у нас все получилось. Я очень рада, что обратилась в клинику. Спасибо огромное за сына!!!

  Алла
 • Відгук
 • Чудеса свершаются, я родила сыночка в 46 лет. Причем все получилось с первого раза! Я очень признательна клинике и персонально своему доктору Калеевой Алле Олеговне. Прекрасная миссия дарить радость материнства и отцовства. Желаю клинике и её персоналу процветания и огромных успехов в работе.

  Елена
 • Дорогая клиника «Лада»! Хочу сказать огромное спасибо! Благодаря клинике «Лада» мы с мужем воплотили в жизнь нашу самую заветную мечту! Мы стали родителями очаровательной принцессы! Спасибо огромное всем сотрудникам клиники, это очень доброжелательные, отзывчивые и замечательные люди! Отдельное огромное спасибо мы хотим сказать Даниловой Екатерине Алексеевне, с чьей помощью и произошло это чудо! А также огромное спасибо Розановой Ольге Всеволодовне за моральную поддержку и помощь! Ещё раз огромное всем спасибо!

  Анна
 • отзыв
 • Відгук
 • Відгук
 • Ми завжди раді отримувати зворотний зв’язок від наших пацієнтів, оскільки розуміємо, наскільки це важливо: бути разом за одне, йти до спільної мети і досягати успіхів!

  Лист пацієнтки:
  “Кожна з нас, шукає хорошого лікаря, читає відгуки, хі робить перші кроки на шляху до майбутнього. В одній з клінік Одеси нам не допомогли, тоді я по сайтам і відгуками, шукала іншого лікаря, було багато сумнівів. І доля привела нас до Данилової. Знаєте, чесно, робила все, що вона говорить і особливо не вірила … у нас все вийшло з першої спроби. Носила дитину дуже важко, до останнього все на нервах, але коли тобі приносять маленьке щастя, в цю мить все ще не віриш , ось воно щастя !!! Я вдячна Богу і чарівниці Катерині Олексіївні !!! Тут так мно про хочеться написати, але не це важливо … Важливіше довіритися і дрібними кроками йти назустріч мрії !!! Не відкладайте все на завтра !!! Немає ідеальних лікарів, немає ідеальних клінік, десь велику роль відіграє людський фактор і звичайно професіоналізм, але тільки наполегливість прагнення, може привести до успіху … Але саме вона вдень і вночі переживала все разом з тобою, давала рекомендації, заспокоювала, і підтримувала до кінця … ”

  Дякую батькам, Катерині Олексіївні і всьому співробітники клініки за такий чудовий результат!

  Відгук

ЗАПИШІТЬСЯ НА ПРИЙОМ ДО ЛІКАРЯ-РЕПРОДУКТОЛОГА

Почніть планувати свою вагітність прямо зараз. Ми вам допоможемо!
Заявка на безкоштовну консультаціюКлиника репродуктивного здоровья "Лада"
ул. Среднефонтанская, 19В, ЖК «Чудо-город» 65039 Украина, г.Одесса
(0482) 373747, support@ladastaging.wpengine.com