Счастливая пара
Ефективність програм до 81,12%
Режим роботи: Пн - Пт з 08:00 - 19:30, Субота з 09:00 - 17:00

ЛАДА

Слов’янська богиня любові, сім’ї, родючості та врожаю. Саме слово «Лад» означає згоду, мир і гармонію. Саме на цих моральних принципах, в 2009 році в м Одеса була створена клініка репродуктивного здоров’я «Лада», яка призначена для діагностики і лікування сімейного безпліддя. У нас Ви завжди відчуєте атмосферу доброзичливості, уваги і щире бажання допомогти відчути щастя материнства і батьківства.

Наша Місія

Місія

Дати можливість людям втілити в життя Головний сенс – продовжити себе в дітях! Подарувати їм щастя бути батьками!

Наші цінності

Цінності

Висока якість медичних послуг. Задоволення цінностей внутрішнього і зовнішнього клієнта. Висока технологічність. Сильне сучасне технічне забезпечення клініки. Турбота про здоров’я майбутніх дітей з збереженням здоров’я матері. Комфорт пацієнтів. Командна праця! Колегіальність, взаєморозуміння, чуйність.

Наше бачення

Бачення

Сучасний медичний центр допоміжних репродуктивних технологій і супутніх напрямків, що розвивається відповідно до останніх досягнень технологій і знань у своїй сфері. Надавати пацієнтам медичну допомогу на рівні високих європейських стандартів. Бути першою серед рівних, з високим рівнем сервісу і медичних послуг. Бути для пацієнта комфортніше, затишніше, чуйними.

Наша політика

Політика

Запорука успіху та сталого розвитку – участь кожного в проведенні програми розвитку компанії, задоволення потреб і очікувань наших клієнтів, підвищення якості надання медичних послуг, впровадження нових технологій та інновацій, постійне вдосконалення системи менеджменту і управління ризиками, безперервне підвищення професійного рівня персоналу з використанням ефективних систем і методів навчання, зниження ризиків…

Статистика клініки

До 48%

наш середній щорічний показник частоти настання вагітності. Хоча багато в чому це число залежить від віку пари, якості яйцеклітин і сперматозоїдів, наша команда робить все, щоб підвищити ймовірність настання вагітності у будь-якої пари

Статистика клініки

До 70%

частота настання вагітності з використанням донорських яйцеклітин тим парам, яким це показано. Наші донори яйцеклітин мають фізичним і психічним здоров’ям, молоді та мають свого здорової дитини.

Статистика клініки

До 80%

частота настання вагітності з використанням Попередімплантаційна генетичного тестування (СМТ) для виявлення анеуплоїдій тим парам, яким це показано. Буває так, що у пари виникають показання до генетичного тестування (численні самовільні переривання вагітності, невдалі спроби ЕКЗ в минулому, інші фактори ризику). Ця процедура дозволяє вибрати для перенесення в першу чергу ті ембріони,…

Статистика клініки

Більше 2500 пар

стали батьками завдяки вчасному зверненню в нашу клініку і проведення всіх необхідних процедур для боротьби з безпліддям

ПЕРЕВАГИ ЛІКУВАННЯ У НАС

НОВІТНЄ ОБЛАДНАННЯ

У клініці використовується тільки сучасне сертифіковане обладнання. Ми завжди дотримуємося нових технологій та інновацій.

ШИРОКА СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ

Колектив професіоналів різних лікарських спеціальностей оптимально підібраний для вирішення проблем безпліддя і лікування інших захворювань.

ЛОЯЛЬНА ЦІНОВА ПОЛІТИКА

Доступні ціни. Комплексні і соціальні програми. Система знижок. Ви завжди зможете вибрати тільки ті послуги, які необхідні саме вам.

ВІДКРИТІ ДЛЯ ВСІХ

Спектр послуг включає профілактику і лікування різних захворювань жіночої та чоловічої статевої сфери. Використання методик ДРТ. Запишіться на першу консультацію.

ПРОФІЛАКТИКА і ЛІКУВАННЯ

ГІНЕКОЛОГІЯ

Діагностика захворювань і своєчасне лікування – це запорука успішного та швидкого одужання.

ДІЗНАТИСЯ ДЕТАЛЬНІШЕ
РЕПРОДУКТИВНА МЕДИЦИНА

ЛІКУВАННЯ БЕЗПЛІДДЯ

Завдяки успіхам сучасної репродуктивної медицини безпліддя перестало бути неминучістю.

Дізнатися детальніше
ПРОФІЛАКТИКА І ЛІКУВАННЯ

УРОЛОГІЯ І АНДРОЛОГІЯ

Комплексна діагностика і ефективне лікування чоловічих захворювань, в тому числі - безпліддя.

ДІЗНАТИСЯ ДЕТАЛЬНІШЕ

В КЛІНІЦІ РЕПРОДУКТИВНОГО ЗДОРОВ’Я «ЛАДА» Є ВСЕ, ЩО ВАМ НЕОБХІДНО:

  • Репродуктологи і ембріологи, фанатично люблять свою справу, лікарі-фахівці, завжди діють, в першу чергу, в ім’я інтересів пацієнтів, вмілі та привітні медсестри, уважні, ввічливі і педантичні адміністратори.
  • Все обладнання – найновіше, багаторазово протестоване виробниками, повторно перевірене представниками заводів при збірці і наладці вже тут, в Клініці, і минуле додатково атестацію Українського Державного Комітету Метрології і Стандартизації.
  • Крім того, ключова апаратура оснащена власними процесорами, і об’єднана в єдину мережу з робочими комп’ютерами Клініки. Таким чином, все, що відбувається в процесі діагностики, лікування, і допоміжних репродуктивних технологій постійно фіксується, заноситься в пам’ять, служить для підбору оптимальних режимів ведення пацієнтів, і своєчасної корекції.
  • Надходження повітря в робочі зони здійснюється через системи механічної і протимікробної фільтрації.
  • Системи життєзабезпечення ембріонів включають в себе режим подвійного і потрійного підстрахування.
  • І, нарешті, антивібраційні пристрої, застосовані при створенні робочих меблів, роблять процес мікроманіпуляцій на яйцеклітинах і ембріонах (ICSI, хетчінг, біопсії) повністю захищеним від будь-яких зовнішніх впливів.
  • Клініка «ЛАДА» розташована в центральній частині міста, в новій будівлі на Середньофонтанській вулиці. Сюди легко доїхати з будь-якого району Одеси, від залізничного автовокзалів.

ЗАПИШІТЬСЯ НА ПРИЙОМ ДО ЛІКАРЯ-РЕПРОДУКТОЛОГА

Почніть планувати свою вагітність прямо зараз. Ми вам допоможемо!
записатися на прийом
Заявка на безкоштовну консультаціюЗаявка на прийом
Клиника репродуктивного здоровья "Лада"
ул. Среднефонтанская, 19В, ЖК «Чудо-город» 65039 Украина, г.Одесса
(0482) 373747, [email protected]