Режим роботи: Пн - Пт з 08:00 - 19:30, Субота з 09:00 - 17:00

ЛАДА

Слов’янська богиня любові, сім’ї, родючості та врожаю. Саме слово «Лад» означає згоду, мир і гармонію. Саме на цих моральних принципах, в 2009 році в м Одеса була створена клініка репродуктивного здоров’я «Лада», яка призначена для діагностики і лікування сімейного безпліддя. У нас Ви завжди відчуєте атмосферу доброзичливості, уваги і щире бажання допомогти відчути щастя материнства і батьківства.

Наша Місія

Місія

Дати можливість людям втілити найголовніший сенс життя – продовжити себе в дітях!

Наші цінності

Цінності

Комфорт пацієнтів, турбота про здоров’я майбутніх дітей, висока якість надаваних клінікою послуг, колегіальність, взаєморозуміння, максимальне задоволення потреб пацієнтів.

Наше бачення

Бачення

Високоефективне установа сфери медичних послуг (допоміжних репродуктивних технологій та супутніх напрямків), розвивається у відповідності з останніми досягненнями технологій і знань у своїй сфері, великий медичний центр з високими показниками ефективності, краще, якісніше, бути першою серед рівних.

Наша політика

Політика

Запорука успіху та сталого розвитку – участь кожного в проведенні програми розвитку компанії, задоволення потреб і очікувань наших клієнтів, підвищення якості надання медичних послуг, впровадження нових технологій та інновацій, постійне вдосконалення системи менеджменту і управління ризиками, безперервне підвищення професійного рівня персоналу з використанням ефективних систем і методів навчання, зниження ризиків…

Статистика клініки

До 40%

наш середній щорічний показник частоти настання вагітності. Хоча багато в чому це число залежить від віку пари, якості яйцеклітин і сперматозоїдів, наша команда робить все, щоб підвищити ймовірність настання вагітності у будь-якої пари

Статистика клініки

До 65%

частота настання вагітності з використанням донорських яйцеклітин тим парам, яким це показано. Наші донори яйцеклітин мають фізичним і психічним здоров’ям, молоді та мають свого здорової дитини.

Статистика клініки

До 70%

частота настання вагітності з використанням Попередімплантаційна генетичного тестування (СМТ) для виявлення анеуплоїдій тим парам, яким це показано. Буває так, що у пари виникають показання до генетичного тестування (численні самовільні переривання вагітності, невдалі спроби ЕКЗ в минулому, інші фактори ризику). Ця процедура дозволяє вибрати для перенесення в першу чергу ті ембріони,…

Статистика клініки

Більше 2000 пар

стали батьками завдяки вчасному зверненню в нашу клініку і проведення всіх необхідних процедур для боротьби з безпліддям

ПЕРЕВАГИ ЛІКУВАННЯ У НАС

НОВІТНЄ ОБЛАДНАННЯ

У клініці використовується тільки сучасне сертифіковане обладнання. Ми завжди дотримуємося нових технологій та інновацій.

ШИРОКА СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ

Колектив професіоналів різних лікарських спеціальностей оптимально підібраний для вирішення проблем безпліддя і лікування інших захворювань.

ЛОЯЛЬНА ЦІНОВА ПОЛІТИКА

Доступні ціни. Комплексні і соціальні програми. Система знижок. Ви завжди зможете вибрати тільки ті послуги, які необхідні саме вам.

ВІДКРИТІ ДЛЯ ВСІХ

Спектр послуг включає профілактику і лікування різних захворювань жіночої та чоловічої статевої сфери. Використання методик ДРТ. Запишіться на першу консультацію.

ПРОФІЛАКТИКА і ЛІКУВАННЯ

ГІНЕКОЛОГІЯ

Діагностика захворювань і своєчасне лікування – це запорука успішного та швидкого одужання.

ДІЗНАТИСЯ ДЕТАЛЬНІШЕ
РЕПРОДУКТИВНА МЕДИЦИНА

ЛІКУВАННЯ БЕЗПЛІДДЯ

Завдяки успіхам сучасної репродуктивної медицини безпліддя перестало бути неминучістю.

Дізнатися детальніше
ПРОФІЛАКТИКА І ЛІКУВАННЯ

УРОЛОГІЯ І АНДРОЛОГІЯ

Комплексна діагностика і ефективне лікування чоловічих захворювань, в тому числі - безпліддя.

ДІЗНАТИСЯ ДЕТАЛЬНІШЕ

В КЛІНІЦІ РЕПРОДУКТИВНОГО ЗДОРОВ’Я «ЛАДА» Є ВСЕ, ЩО ВАМ НЕОБХІДНО:

  • Репродуктологи і ембріологи, фанатично люблять свою справу, лікарі-фахівці, завжди діють, в першу чергу, в ім’я інтересів пацієнтів, вмілі та привітні медсестри, уважні, ввічливі і педантичні адміністратори.
  • Все обладнання – найновіше, багаторазово протестоване виробниками, повторно перевірене представниками заводів при збірці і наладці вже тут, в Клініці, і минуле додатково атестацію Українського Державного Комітету Метрології і Стандартизації.
  • Крім того, ключова апаратура оснащена власними процесорами, і об’єднана в єдину мережу з робочими комп’ютерами Клініки. Таким чином, все, що відбувається в процесі діагностики, лікування, і допоміжних репродуктивних технологій постійно фіксується, заноситься в пам’ять, служить для підбору оптимальних режимів ведення пацієнтів, і своєчасної корекції.
  • Надходження повітря в робочі зони здійснюється через системи механічної і протимікробної фільтрації.
  • Системи життєзабезпечення ембріонів включають в себе режим подвійного і потрійного підстрахування.
  • І, нарешті, антивібраційні пристрої, застосовані при створенні робочих меблів, роблять процес мікроманіпуляцій на яйцеклітинах і ембріонах (ICSI, хетчінг, біопсії) повністю захищеним від будь-яких зовнішніх впливів.
  • Клініка «ЛАДА» розташована в центральній частині міста, в новій будівлі на Середньофонтанській вулиці. Сюди легко доїхати з будь-якого району Одеси, від залізничного автовокзалів.
рік

2015

Черговий аудит успішно пройшов в Клініці 9 липня. Робота системи і щорічне підтвердження її відповідності вимогам стандарту ДСТУ ISO 9001:2009 – це заслуга всієї нашої команди! Ми постійно вдосконалюємо структуру і якість наданих послуг у відповідності з потребами наших пацієнтів. Клініка отримала почесне звання «Гордість медицини 2015!». Клініка отримала національний…

рік

2014

Клініка «Лада» стає членом Української Асоціації Медичного Туризму (УАМТ) і отримує Грамоту за впровадження сучасних принципів роботи в сфері медичного туризму.

рік

2013

Клініка «Лада» отримала міжнародний сертифікат системи управління якістю. Сертифікат ISO 9001:2009 – це офіційний документ, який підтверджує, що наша діяльність з надання послуг організована у відповідності з вимогами міжнародного стандарту ISO 9001:2009 «Системи управління якістю. Вимоги».

рік

2010

Завдяки досвіду і кваліфікації лікарів і медичного персоналу клініка репродуктивної медицини «ЛАДА» за короткий термін стала флагманом у галузі репродуктивної медицини як в Одеській області, так і в масштабах південного регіону в цілому. У грудні 2010 р. Клініка «Лада» була нагороджена премією «Народне визнання 2010» в номінації «Краща клініка репродуктивної…

рік

2009

Створення Медичного центру репродуктивного здоров’я «Лада»

ЗАПИШІТЬСЯ НА ПРИЙОМ ДО ЛІКАРЯ-РЕПРОДУКТОЛОГА

Почніть планувати свою вагітність прямо зараз. Ми вам допоможемо!