вул. Середньофонтанська, 19В

Пн-Пт 08:00-18:00

 • UA
 • ru
 • en

 • Записатися на прийом
  Головна >> Статті >>

  Загін особливого призначення по боротьбі з безпліддям

  Загін особливого призначення по боротьбі з безпліддям

  Лікування хвороби дуже схоже на серйозний бій, в якому дві досвідчені армії вирішують, хто з них більше вартий перемоги.

  І якщо хвороба діє брудним способом (б`є нишком, приховує симптоми), то команда лікарів завжди грає в відкриту і дуже злагоджено.  Саме це призводить нас до перемоги.

  У кожному разі найголовніший гравець – це пацієнт.  Саме від його бажання перемогти, віри в себе, бажання боротися і робити все для досягнення мети, залежить багато чого.

  Другим за значенням гравцем є сім`я.  Саме тут ваш тил – місце, де ви відновлюєте сили, відчуваєте підтримку і любов.  Без міцного тилу, будь-яку битву приречене на провал.

  Ну і третьою ланкою стає наш «загін спеціального призначення», який володіє всіма навичками щодо усунення безпліддя.
  Командує цим загоном – лікар репродуктолог.  Саме він вивчає хворобу, проводить всі необхідні аналізи та дослідження, призначає ліки та стежить за динамікою.  Саме він вибудовує стратегію лікування, координує роботу і веде команду до перемоги.

  Права рука – ембріолог.  Цей фахівець діє в тилу ворога, вивчаючи найдрібніші подробиці.  Він проводить всі дослідження і маніпуляції з клітинами (спермограму, оцінку ооцитів, підготовку клітин до ЕКО, ICSI, кріопрограми).  Ембріолог завжди поруч.  Він допомагає пацієнтові зрозуміти, що і коли відбувається з його клітинами, оцінити шанси на успіх і прийняти правильне рішення.
  Дуже важливий учасник загону – репродуктивний психолог.  Це воістину секретний агент, який знає всі способи нейтралізації противника словом і ділом.  Психолог допомагає виявити приховані причини хвороби, впорається зі страхами, почуттям провини, гніву, розпачу і вселити надію.  Завдяки його підтримці, завжди знаходяться приховані резерви, прокидається друге дихання і з`являються сили для вирішального етапу.  Психолог поруч з пацієнтом на всіх етапах ЕКО.

  Також в нашому загоні: профільні фахівці, надійні анестезіологи, досвідчені медичні сестри та уважні адміністратори.

  Всі разом ми точно знаємо, як перемогти безпліддя!  Приходьте, разом нам все під силу!

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Клиника репродуктивного здоровья "Лада"
  ул. Среднефонтанская, 19В, ЖК «Чудо-город» 65039 Украина, г.Одесса
  (0482) 373747, [email protected]