вул. Середньофонтанська, 19В

Пн-Пт 08:00-18:00

 • UA
 • ru
 • en

 • Записатися на прийом
  Головна >> Статті >>

  Про процес PGT і як відбувається прийом у PGT-консультанта

  Про процес PGT і як відбувається прийом у PGT-консультанта

  Навіщо потрібна консультація перед тестуванням?

  Для початку ми рекомендуємо пройти консультацію потенційним батькам. Наші лікарі, а зокрема, наш репродуктолог і генетичний консультант проводять невеликий консиліум для сім`ї.

  На якому етапі проводиться консультація?

  Абсолютно необхідна PGT-консультація в тих ситуаціях, коли можливість проведення цього тестування викликає сумніви. Іноді ми змушені пояснити батькам, що в їхньому випадку PGT неможливо, а замість нього краще використовувати пренатальну діагностику. Найчастіше зустрічається інша ситуація: перед PGT необхідно провести додаткове обстеження сім`ї. Часто так трапляється, якщо діагноз встановлений за клінічними ознаками, а молекулярно-генетичне тестування не було проведено. Перед аналізом ембріонів слід заздалегідь з`ясувати конкретну мутацію, що викликала спадкові проблеми у цих батьків.

  Чим консультація PGT відрізняється від звичайного прийому лікаря-генетика?

  Найголовнішою відмінністю консультації у PGT-консультанта від консультації лікаря-генетика є завдання, яке ставлять батьки фахівцю. Якщо завдання генетика – це постановка діагнозу, визначення ризиків захворювань для потомства або інших членів сім`ї, виявлення способів зниження цього ризику, то місія завдання PGT-консультанта вужча і більш спеціалізована. Йому потрібно оцінити можливість застосування конкретного методу PGT для вирішення проблеми в сім`ї і ознайомити пацієнтів з усіма особливостями і ризиками цієї високотехнологічної процедури, щоб вони могли прийняти по-справжньому інформоване рішення про те, чи потрібно їм PGT чи ні. Крім усього, методів PGT існує дуже багато, і вибір між ними в конкретній ситуації – не завжди дуже простий.

  PGT, які ми проводимо в клініці репродуктивного здоров`я “Лада”:

  • PGT-A (Предімплантаційне генетичне тестування на анеуплоїдію) покращує результати ЕКО.

  Результати програм ЕКЗ після PGT-A (PGS) з використанням секвенування наступного покоління

   • 43-59%* – програми з PGS-NGS
   • 24-39%* – програми без PGS-NGS
  • PGT-M (Предімплантаційне генетичне тестування на моногенні захворювання) – це свого роду предімплантаційна генетична діагностика, яка виявляє генетичні дефекти, успадковані дитиною від батьків.

  Використовуючи PGT-М, ми можемо діагностувати 100% відомих генетичних аномалій.

  • PGT-SR (Предімплантаційне генетичне тестування на структурні перебудови) – дослідження генетичного матеріалу ембріона на наявність аномальних фрагментів хромосом, залучених в транслокацию.

  Транслокація – це переміщення фрагмента генетичного матеріалу з однієї хромосоми в іншу. Найчастіше змінене розташування генетичного матеріалу на хромосомах успадковується від одного з батьків.

  PGT-SR може виконуватися для носіїв збалансованих транслокацій, реципрокні транслокації, інверсії та інші складні перебудови.

  У клініці репродуктивного здоров`я “Лада” ви можете пройти обстеження:

  PGT + PGT-A
  Все в одному:

  • одна біопсія,
  • одна процедура,
  • безліч можливостей!

  Під час однієї біопсії ми можемо відразу провести тестування:

  – PGT-M + PGT-A
  – PGT-SR + PGT-A

  Додатковою перевагою буде наочний репорт з висновком всіх преімплатанціонних діагнозів і рекомендації для трансферу кожного ембріона з генетичною інформацією, отриманою під час PGT.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Клиника репродуктивного здоровья "Лада"
  ул. Среднефонтанская, 19В, ЖК «Чудо-город» 65039 Украина, г.Одесса
  (0482) 373747, [email protected]