вул. Середньофонтанська, 19В

Пн-Пт 08:00-18:00

 • UA
 • ru
 • en

 • Записатися на прийом
  Головна >> Статті >>

  Прийом репродуктолога: що говорити, які питання задавати

  Прийом репродуктолога: що говорити, які питання задавати

  Ніяких секретів

  Часто майбутні мами приховують деякі подробиці, що стосуються інтимного життя, гігієни або навіть проходження програм допоміжних репродуктивних технологій (ДРТ) в інших клініках. На жаль, це може істотно впливати на хід і тривалість лікування. Так навіщо ж все ускладнювати? Якщо у вас немає довіри до лікаря, міняйте лікаря, але приховувати щось небезпечно, в першу чергу для вас.

  Ефективність клініки

  Не соромтеся запитувати, скільки дітей народилося завдяки ДРТ і яка ефективність програм в даній клініці. До того ж всі клініки ДРТ офіційно надають звітність за результатами своєї роботи в асоціації репродуктивної медицини. На інтернет-ресурсах асоціацій інформація представлена ​​у відкритому доступі для всіх бажаючих з нею ознайомитися.

  Прийом репродуктолога: що говорити, які питання задавати

  Українська асоціація репродуктивної медицини

  Прийом репродуктолога: що говорити, які питання задавати

  Європейське суспільство репродукції людини і ембріології

  Які мої шанси?

  Перша консультація репродуктолога не обійдеться без питання: «Які мої шанси настання вагітності?». Але відповісти на це питання конкретніше допоможуть тільки додаткові обстеження. Як правило, репродуктолог призначає їх на першій же консультації. Це можуть бути спермограма чоловіка, здача гормональних аналізів жінки, додаткові консультації інших фахівців. Не варто тиснути на лікуючого лікаря, адже для точного визначення вашого діагнозу і шансів дійсно необхідно трохи часу.

  Кількість ембріонів при перенесенні

  Уточніть відразу, скільки ембріонів переносять в клініці. Чи можете ви самі визначати їх кількість або наполягти на перенесенні тільки одного ембріона? Як їх кількість впливає на ефективність ЕКО конкретно в даній клініці?

  Ускладнення

  Якими вони можуть бути? Як відрізнити побічні ефекти від нормальних ефектів на стимуляцію або інші медикаментозні маніпуляції? Уточніть відразу всі ризики. На що ви можете розраховувати з боку клініки в разі виникнення ускладнень, що вимагають госпіталізації? Чи повинні ви оплачувати лікування в цих випадках?

  Вартість лікування

  Тут теж не повинно бути секретів, але вже з боку клініки. Яка вартість майбутнього курсу лікування? Що саме входить в суму і які додаткові витрати можуть бути? Про це всім репродуктолог повинен розповісти вам на консультації. Фінансова готовність – один з важливих пунктів при плануванні входження в протокол.

  Я вагітна, що далі?

  Коли ви вже прийшли до довгоочікуваного позитивного результату, вам знадобиться фахівець, який буде вести вашу вагітність. Запитайте, чи здійснюють в клініці цю послугу і якщо немає, то чи може лікар порекомендувати вам, куди можна звернутися.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Клиника репродуктивного здоровья "Лада"
  ул. Среднефонтанская, 19В, ЖК «Чудо-город» 65039 Украина, г.Одесса
  (0482) 373747, [email protected]