вул. Середньофонтанська, 19В

Пн-Пт 08:00-18:00

 • UA
 • ru
 • en

 • Записатися на прийом
  Головна >> Статті >>

  Оцінка якості ембріонів – як визначити “неякісний”

  Оцінка якості ембріонів - як визначити "неякісний"

  У сучасній ембріології кожен ембріолог визначає якість ембріона. Для чого це треба? Для того, щоб коли ми маємо не один, а кілька ембріонів, можна було вибрати в першу чергу найперспективніші на перенесення. В арсеналі ембріолога, на сьогодні, існують від сучасної ембріоскопії і преімплантіціонной діагностики до класифікації по Гарднера або Стамбульському консенсусу. Коли настає наступний день після запліднення, завдання ембріолога оцінити якість зигот. Оцінюється якість і кількість пронуклеусов.

  Важливо робити це в певний проміжок часу після запліднення, так як пронуклеуси згодом зникають. Якщо ембріон 2х добовий або 3 х добовий то для ембріолога важливо оцінити кількість, якість і рівність бластомерів, а також наявність або відсутність фрагментації. Як правило, в сучасній світовій практиці ембріони культивують до 5х діб. Для оцінки якості ембріонів 5х доби – бластоцист найчастіше використовують класифікацію за Гарднера, де ембріолог аналізує якість трофектодерми і внутрішньоклітинної маси.

  Також при оцінці якості ембріонів застосовуються ембріоскопії. Цей прилад, є інкубатором, який дозволяє описати морфологічні характеристики ембріонів без необхідності їх вилучення з оптимальною газової та температурного середовища.

  Поки що на сьогоднішній день, корелляция між якістю ембріона і його генетичним профілем не доведена. Тому все частіше використовується преімплантаціона генетична діагностика. Цей генетичний аналіз являє собою метод виявлення ембріонів, що мають генні і / або хромосомні аномалії, що також відображає якість ембріонів.

  Подальший перенесення ембріонів без хромосомних аномалій дозволяє:

  • знизити кількість репродуктивних втрат;
  • підвищити ефективність циклів ДРТ на перенесення;
  • запобігти народженню дитини з хромосомними захворюваннями;

  Якщо жінка хоче зрозуміти якої якості її ембріони, то в такому випадку доцільно записатися на консультацію до ембріологові. Ембріолог в клініці репродуктивного здоров`я «ЛАДА» завжди відповість на будь-які ваші запитання в світі ембріології.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Клиника репродуктивного здоровья "Лада"
  ул. Среднефонтанская, 19В, ЖК «Чудо-город» 65039 Украина, г.Одесса
  (0482) 373747, [email protected]