вул. Середньофонтанська, 19В

Пн-Пт 08:00-18:00

 • UA
 • ru
 • en

 • Записатися на прийом
  Головна >> Статті >>

  Допоміжні репродуктивні технології і сучасний світ ембріології. Репродукція людини

  Допоміжні репродуктивні технології і сучасний світ ембріології. Репродукція людини

   

  Все, що призводить до приходу в цей світ нової людини, по-Божому, етично і морально допустимо, не залежно від місця і способу зачаття…

  • Якщо у пари не виходить самостійно зачати дитину, то в таких випадках можна вирішити це питання за допомогою фахівців з допоміжним репродуктивним технологіям клініки ЛАДА. Допоміжні репродуктивні технології включають:

  Екстракорпоральне запліднення яйцеклітин і перенесення ембріонів в порожнину матки пацієнтки ( IVF – in vitro fertilization -оплодотвореніе «в пробірці»): проводимо індукцію суперовуляції, аспіріруем вміст фолікулів з яєчника, збираємо ооцити, до кожного підсаджуємо 50-100 тисяч активних сперміїв. Отримані ембріони переносимо в порожнину матки.

  Донорство яйцеклітини – використання в циклі ДРТ донорських яйцеклітин для жінки, яка (з якоїсь причини) не має своїх власних, або вони не придатні для запліднення.

  Сурогатне материнство – ембріони виношує не біологічна мати, а інша жінка.

  Кріоконсервація гамет і ембріонів. На сьогоднішній день існують методи кріоконсервації гамет, ембріонів, тканин яєчників і яєчок. За допомогою спеціальних середовищ і рідкого азоту проводиться кріоконсервація яйцеклітин, це дає можливість зберігати біоматеріал до тих пір, поки він не знадобиться.

  Інтрацитоплазматична ін`єкцію сперматозоїда в цитоплазму ооцита проводиться селекція окремих / найкращих (активноподвижних і морфологічно нормальних) сперматозоїдів, ін`еціруется оболонка яйцеклітин, і перенесення їх безпосередньо в цитоплазму.

   

  ПГС і ПГД (преімплантаціона генетична діагностика, скринінг) – аналіз генетичного матеріалу ембріона шляхом біопсії бластомера на 3 день, або трофектодерми на 5-й день, селекція генетично здорових ембріонів і перенесення їх в порожнину матки.

  Клініка репродуктивного здоров`я "Лада"

  • Здоров`я дітей, народжених після ДРТ:

  Численні роботи показують відсутність впливу ДРТ на здоров`я дітей. Однак, хвороби батьків, в тому числі патологія насінної рідини, самі по собі можуть вплинути на здоров`я дітей. Для того, щоб не допустити цього проводяться генетичні дослідження. Прегравідарна консультування і підготовка пари, спосіб життя до зачаття дітей і під час вагітності, медико-генетичне консультування пар, які, знаходяться в групі підвищеного ризику народження дітей з генетичними відхиленнями, ПГД – все це грає ключову роль в народженні здорового потомства.

  • Обладнання:

  Клініка «ЛАДА» забезпечена висококласним устаткуванням. Нове інноваційне обладнання в ембріологічною лабораторії є частиною успішної та результативної роботи, при застосуванні допоміжних репродуктивних технологій. Планшетні інкубатори нового покоління мають абсолютно незалежні одна від одної камери, працюють на суміші газів, мають функцію контролю потрібного процентного вмісту кисню в повітрі, циркулюючому в камерах з ембріонами. Функцією швидкого відновлення (від 1 до 3-х хвилин), таких важливих параметрів, як температура і газовий склад в камері після відкриття. Сучасна робоча станція ембріолога розроблена з вимогами до високого рівня контролю над оточуючими умовами і забезпечує повну безпеку для біоматеріалу, при різних маніпуляціях в роботі ембріолога, що досягається за допомогою ламінарного повітряного потоку з попередньою фільтрацією, перед попаданням на робочу поверхню, яка маємо функцію підігріву та охолодження. Також, на сьогоднішній день, такі робочі станції оснащені інтегрованими комп`ютером і мікроскопом останнього покоління. Устаткування такого високого класу допомагає ембріологові працювати, не тільки надійно і безпечно, але і допомагає підвищити ефективність (при отриманні кінцевого результату).

  Допоміжні репродуктивні технології і сучасний світ ембріології. Репродукція людини

  • Медицина сьогодні розвивається стрімкими темпами і те, що ще недавно було фантастикою, сьогодні стало реальністю… Що ж ми можемо очікувати в найближчому майбутньому?!

  Мітохондріальне донорство

  За матеріалами: Background: Maternal spindle transfer Retrieved 22 April 2014.

  А чи знаєте Ви, що британський парламент дозволив митохондриальное донорство! Пропонована процедура спрямована проти генетичних захворювань, які викликані мутаціями в ДНК, що міститься не в клітинному ядрі, а в мітохондріях. Деякі з цих хвороб ведуть до смерті дитини або довічної інвалідності. Тому, медики пропонують, в разі виявлення небезпечних мутацій в мітохондріальної ДНК матері, використовувати донорську яйцеклітину від іншої жінки, прибравши з неї ядро ​​і вставивши ядро ​​з яйцеклітини матері. Потім виробляти звичайне екстракорпоральне запліднення і підсаджувати ембріон в організм матері.

  Допоміжні репродуктивні технології і сучасний світ ембріології. Репродукція людини

  Редагування генома:

  За матеріалами: Genome Editing in Mouse Spermatogonial Stem/Progenitor Cells Using Engineered Nucleases.Doi.http//vk.cc/3hkspd.

   

  Вперше в світі технологію CRISP / Cas 9 модифікації ембріонів людини застосували дослідники з Університету Сунь Ятсена в Гуанджоу. Їх стаття в журналі «Protein&Cell» вийшла в квітні 2015 року. В якості вихідного матеріалу дослідники використовували 86 запліднених яйцеклітин, з яких 71 вижила після процедури. Як виявилося, Cas 9 знайшов і вніс розрив в потрібному місці ДНК тільки в половині випадків, при цьому тільки в чотирьох випадках цей розрив був успішно замінений «правильної» послідовністю. Як зізнаються самі автори статті, вони були здивовані низькою ефективністю процедури, яка зазвичай добре працює на тваринах, і вважають, що технології потрібна істотна модифікація, перш ніж її практичне застосування для редагування ембріонів буде можливо.

   

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Клиника репродуктивного здоровья "Лада"
  ул. Среднефонтанская, 19В, ЖК «Чудо-город» 65039 Украина, г.Одесса
  (0482) 373747, [email protected]