вул. Середньофонтанська, 19В

Пн-Пт 08:00-18:00

 • UA
 • ru
 • en

 • Записатися на прийом
  Головна >> Статті >>

  Чи можна дізнатися стать малюка за допомогою ЕКЗ

  Чи можна дізнатися стать малюка за допомогою ЕКЗ

  Наверняка, кожен з нас хоче розібратися у своїй житті, натоварився в інтернеті на яких-небудь народних методах вирахування після майбутнього дитини. О чем только нам не рассказывали наши бабушки или родственники. Що тільки не придумають – від кольору поступового білка в момент зачаття до форми життя вже у беременній. Но все же давайте раз і навсегда розставленими точками над множеством битуючих міфов.

  І начну я з тим, що ні один із видуманних «методів» не обзавелось лабораторними підтвердженнями. Пол ребенка определяет хромосомы оплодотворяющего сперматозоида. Мальчик родится, якщо сперматозоїд переносить Y-хромосоми, а хромосома X визначає народження дівчаток. І, конечно же, ні фаза луни, ні день цикла не може бути спроможним тому, носитель якого саме хромосоми добереться до яйцеклетки на момент зачаття первим.

  Однак миф про ЕКЗ та визначення пола з його допомогою з`явився неспроста. Все діло в тому, що визначити в повному обсязі малих дійсно можна, але за допомогою попереднього планування генетичного тестування (PGT). Це лабораторний метод, який дозволяє проаналізувати ембріони, які були отримані в процесі ЕКЗ для визначення генетичних порушень. PGT проводить для забезпечення оптимального підбору ембріонів для переносу в положенні маток, перш ніж жінка справді забеременеет, і створено для вивчення емблеми та можливих захворювань власних та патологічних захворювань, які можуть передаватися в залежності від поля. Наприклад, якщо один із майбутніх родителів генетичних патологій та хромосомних порушень.

  Показані к PGT:

  • Сімейний анамнез за Х-сцепленим захворюванням.
  • Транслокації хромосом, які можуть викликати, що викликає дефект імплантації, переривання беременності, патології фізичного та психічного характеру.
  • Аутосомно-рецесивні захворювання.
  • Аутосомно-домінантні захворювання.

  Також PGT рекомендується при:

  • Необхідність в HLA-типованості.
  • Необхідність в напеніванні Rh-.

  PGT може бути проведено та за власним бажанням пацієнтів при наявності заявок на попереднє планування генетичного тестування за формою, затвердженою законом України.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Клиника репродуктивного здоровья "Лада"
  ул. Среднефонтанская, 19В, ЖК «Чудо-город» 65039 Украина, г.Одесса
  (0482) 373747, [email protected]