вул. Середньофонтанська, 19В

Пн-Пт 08:00-18:00

 • UA
 • ru
 • en

 • Записатися на прийом

  “Оплата частинами”

  Час проведення: Необмежено

  Вартість:

  Оплата частинами послуг Клініки «Лада»

   

  У медицині дуже важливим параметром є правильно обрана дозування. Вона повинна приносити потрібний ефект і не приносити шкоди організму. Ми завжди призначаємо пацієнтам оптимальну схему лікування і індивідуальну дозування препарату.

   

  Дотримуючись це принципу, ми підійшли і до системи оплати лікування. Багатьом пацієнтам складно робити оплату відразу. Тому ми знайшли відмінного партнера – інтернет-банк MONOBANK, який допомагає нам розділити оплату послуг Клініки на приємну дозовану систему. А саме на 3 платежу.

   

  Як відбувається оплата послуг Клініки?

   

  1. Разом в лікарем-репродуктологом, після проходження необхідних досліджень, ви вибираєте для себе ту програму ДРТ, яка вам максимально підходить.
  2. Далі, оформляєте документи у адміністраторів, де вам скажуть суму послуги
  3. А ось тепер, ви говорите чарівне слово MONOBANK і разом з нашим клієнт-менеджером оформляєте розстрочку на оплату послуг.
  4. Оформлення розстрочки відбувається дуже швидко і не вимагає від вас ніяких додаткових документів. Досить бути клієнтом MONOBANK, з діючою картою, яку при необхідності можна оформити тут https://bitly.su/ROi8d8
  5. Для початку дії послуги, внести 1/3 платежу.
  6. Успішно пройти всі етапи ЕКО і стати щасливими батьками

   

  Хочемо зазначити, що при оформленні розстрочки, вартість послуги Клініки не змінюється. Ми і тут витримуємо правильне дозування! Всі витрати по% ставками за користування кредитним лімітом Клініка «Лада» бере на себе.

  Пройти обстеження

  Клиника репродуктивного здоровья "Лада"
  ул. Среднефонтанская, 19В, ЖК «Чудо-город» 65039 Украина, г.Одесса
  (0482) 373747, [email protected]