вул. Середньофонтанська, 19В

Пн-Пт 08:00-18:00

 • UA
 • ru
 • en

 • Записатися на прийом
  Головна >> Новини >>

  “Заморозь яйцеклітини зараз” – історія одеської пари, що пройшла через штучне запліднення

  "Заморозь яйцеклітини зараз" - історія одеської пари, що пройшла через штучне запліднення

  Олена і Саша Карлові 5 років вели боротьбу за можливість завести дітей. У цій війні перемога виявилася на їхньому боці, і зараз пара стала батьками двох дівчаток-двійнят. Ми поспілкувалися з парою і дізналися, як їм вдалося не впасти духом, і що взагалі з себе представляє ЕКЗ.

  Саша: Все почалося в 2011 році, коли терапевт переплутала апендицит зі спазмом кишечника у Олени. Потім було 5 операцій, тонни антибіотиків, реанімація та боротьба за життя. Підсумок: неможливість завагітніти природнім шляхом. У мене теж виявилося не все гаразд з репродуктивною функцією – велика частина моїх сперматозоїдів була неактивною і патологічною, і навіть якщо б у Олени все було в порядку, то у нас все одно було дуже мало шансів. Тому, для продовження роду, у нас залишався тільки один варіант – ЕКЗ.

  Ми вирішили, що потрібно спробувати. Починаючи з 2013 року стали готуватися до важкого періоду. Багато витрат на саму процедуру ЕКЗ, багато обмежень перед процедурою, гормонотерапія. Від мене, звичайно, мало що було потрібно – 10 хвилин і вільний, а ось Олені довелося пройти через всі можливі аналізи, процедури і операції. До того ж, курс гормонами – досить складна, з психологічної точки зору, штука. У неї часто змінювався настрій, і вона йшла з крайності в крайність. Добре, що лікарі мене відразу попередили про це, і нам було простіше з цим справлятися, хоча один раз ми все-таки серйозно посварилися через дві шоколадки.

  Олена: Ага, подарував мен іцукерки і сам з`їв, не прикривайся гормонами! Ми тоді не сильно замислювалися над особливостями процедури, відмінностями між клініками і ймовірністю успіху. Зібрали грошей і вирішили поїхати в Київ, розраховуючи на більш високий рівень лікарів і техніки. Після затяжної підготовки сподівалися на успіх, але аналіз показав зворотнє – тільки один ембріон вдалося підсадити, але вже тоді було зрозуміло, щонічого не вийшло.

  Це був емоційно хворобливий період. Після такої складної підготовки, виснажені і розчаровані, ми вирішили поїхати відпочити за кордон. Змінити обстановку, набратися сил, провести час удвох і відволіктися.

  "Заморозь яйцеклітини зараз" - історія одеської пари, що пройшла через штучне запліднення

  Фото з архіву Олександра та Олени.

  Повну статтю читайте на «Маяк».

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Клиника репродуктивного здоровья "Лада"
  ул. Среднефонтанская, 19В, ЖК «Чудо-город» 65039 Украина, г.Одесса
  (0482) 373747, [email protected]