вул. Середньофонтанська, 19В

Пн-Пт 08:00-18:00

 • UA
 • ru
 • en

 • Записатися на прийом
  Головна >> Новини >>

  В ногу з часом: 3D тур на сайті Клініки

  В ногу з часом: 3D тур на сайті Клініки

   

  Клініка «Лада» намагається йти «в ногу з часом».

  Зовсім недавно, ми оголосили про те, що на черговий День відкритих дверей (24 червня 2017 г.) буде online трансляція. У зв`язку з цим, ми вирішили піти далі. Тепер, Ви можете відвідати Клініку не виходячи з дому.

  На сайті Клініки з`явився 3D тур.

  Ви можете прогулятися коридорами і кабінетами Медичного центру, зайти в операційну і палати. Потрапити в «sanctum sanctorum» (Святая святих) будь-якої репродуктивної клініки – ембріологічний блок, який є гордістю нашого центру. Ви зможете побачити планшетні інкубатори і антивібраційний стіл (основні переваги якого в тому, що він ізолює мікроскоп від вібрацій, що генеруються зовнішнім середовищем). Туди, де «чаклують» ембріологи і куди не ступала нога «звичайної людини».

  Ви зможете проводити різні маніпуляції з 3D туром: збільшувати / зменшувати панораму, прокручувати її на 360 градусів, встановлювати на повноекранний режим і т.п.

  Клініка «Лада» прагне до збільшення комфорту для всіх користувачів, які хочуть мати повне уявлення про наш Центр репродуктивного здоров`я! Будьте здорові і бережіть себе!

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Клиника репродуктивного здоровья "Лада"
  ул. Среднефонтанская, 19В, ЖК «Чудо-город» 65039 Украина, г.Одесса
  (0482) 373747, [email protected]